[NEOFICIÁLNE] Je piatok večer… Čo robíte?

4
cannabis coffee

OK, na rovinu, tento článok nemá žiadnu zvláštnu pointu. Je to skôr taký výkrik. Čaute! Ako sa máte? Viete o tom, že vás sem mesačne príde 100 – 150 tisíc? Tým myslím reálnych ľudí, nie klikov. A je naozaj ťažké predstaviť si také veľké publikum. Ale viete čo?

Sme tu už takmer dva roky a naozaj sme dospeli do bodu, kedy vieme udržať tempo a robiť to, čo nás baví, bez zbytočne vtieravých reklám. Iste, občas vám ukážeme nový web alebo vás upozorníme na zľavu na Trading11. Ale ja si naozaj myslím, že to, čo vám ukazujeme, je naozaj zaujímavé a dobré. Nebojím sa odporučiť vám Coinbase alebo Binance alebo náš nový spešl produkt Signály na Trading11, ktorý si môžete objednať cez tento odkaz.

SPONZOROVANÉ: (nami… toto je cool)

Naozaj si myslím, že trh s kryptomenami sa v poslednej dobe chová celkom predvídateľne. Bear market očividne oslabuje a ja si naozaj myslím, že medvede tento rok zomrú. Keď sa otáčajú trendy, je to vždy veľký rachot, na ktorom sa dá zarobiť. A presne takéto tipy môžete dostávať spolu s našimi analýzami, updatmi altcoinov a platenými článkami na Trading11.com.

Fúuuha…, ale to som trochu odbočil. Späť k téme. Na webe nemáme žiadne nebezpečné scamy, iba zopár bannerov, a vďaka tomu, že nás čítate a páči sa vám naša práca, môžeme pokračovať v tom, čo nás baví. A neviem, či to takto vydrží večne, dúfam… A chcem vám ešte dať vedieť, že to, čo sme vytvorili, je super.

A neviem vám sľúbiť, že zvládnem odpisovať v chate na KMcape… Popravde, aj ja potrebujem trochu voľna. Ale vás pozývam, aby ste si pokecali. Bez obalu, ak ste dočítali až sem, asi veľa nemáte čo robiť a na KMcape si aspoň môžete písať s ďalšími fanúšikmi kryptomien o … neviem, …o Bitcoine?

Alebo Brexit! Alebo? Domáca kauza 😛

[UPDATE 15:00] Slovenská zmenáreň KryptoTop bola hacknutá

P.S. Sorry ľudia, viem že toto bola v podstate jedna reklama za druhou, ale ak ste sa pobavili, alebo to vo vás vyvolalo nejakú emóciu, tak to stálo za to. Sakra… tento článok si prečítajú tisícky ľudí… Aspoň dúfam. Možno aspoň niekoho tam v diaľke toto nejakým spôsobom inšpirovalo.

Nie, toto ešte nie je Koniec

Ale ak ste si mysleli, že toto už je koniec, tak ste naozaj na omyle. Je piatok večer. Neviem, kto toto ešte číta ale… Ahoj! Je piatok večer… Čo robíš?

Presne to je totiž pointa článku!

ČO ROBÍŠ?

Prečo nie si vonku? Tak ma napadá. V poslednej dobe sa rozlieha taká podivná choroba. Všetci sú neustále na internete a nikto nikoho nepozná. Takže ma napadá, že by sme mohli začať robiť pravidelné meetupy. Ja som z Prahy… A ak niekto má záujem, nech sa ozve v komentároch a spravíme udalosť na facebooku.

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
michalAndrej Nepoviem Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Andrej Nepoviem
Guest
Andrej Nepoviem

Praha je ďaleko 😀

Andrej Nepoviem
Guest
Andrej Nepoviem

Piatok – pozerám na hodiny – o chvíľu sobota 😀 Čo robím? – otravujem svojimi komentármi – a snáď k lepšiemu – aby ste mali lepší web – prichádzalo k vám ešte viacej ľudí – ktorí sa budú ešte viacej zaujímať o kryptomeny – a tie sa budú rozvíjať ešte rýchlejšie ako doteraz – a ja zbohatnem (to síce nie je najpodstatnejšie, ale nie som proti 🙂 😀 ) Snáď ste pochopili môj myšlienkový sled (ak nie – nič sa nestalo) PS: K tomu vylepšeniu webu – v CZ verzii máte na vrchu článku – počet pozretí (čítaní), v SR… Read more »

michal
Guest
michal

aaale čo si zvedavý? A daj si 2 rumy hned bude Praha bližšie

michal
Guest
michal

Dnes som zistil že v predajniach media press sa da kupiť aj predať BTC. riadny posun