Binance Coin bude podľa odborníkov rásť
Binance Coin bude podľa odborníkov rásť. Zdroj: Shutterstock, Robert Paternoster

Odborníci zo sveta kryptomien predpovedajú projektu Binance Coin veľkú budúcnosť. Podľa viacerých expertov bude cena tokenu BNB do roku 2030 na úrovni 2 400 USD.

Binance Coin do roku 2030

Natívna kryptomena najväčšej kryptografickej burzy Binance by mohla v nasledujúcom desaťročí dosiahnuť úctyhodné výsledky. Kryptomenoví experti hovoria o neustálom raste, ktorý by mohol token BNB dostať až na cenu 2 400 USD do roku 2030.

Prečítaj si tiež: 3 dôvody, prečo môže Bitcoin znovu dosiahnuť 60 000 aj napriek poklesu

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Tieto predikcie boli odhalené po prieskume spoločnosti Finder, ktorý sa uskutočnil od 6. do 17. januára. Bolo oslovených až 33 odborníkov, ktorí mali vyjadriť názor na budúcnosť BNB.

Aké boli predikcie?

Do roku 2022 by sa mal token BNB obchodovať s cenou približne 527 USD, čo je nárast o 34 % v porovnaní s aktuálnou cenou 394 USD.

Docent Brightonskej univerzity Paul Levy si myslí, že sa cena môže koncom roka dostať až na 700 USD. Je to hlavne preto, že bude celý trh rásť. V nasledujúcich troch rokoch bude podľa expertov cena neustále rásť a v roku 2025 by mohla dosiahnuť hodnotu 975 USD, čo by bol nárast o 148 %. Do roku 2030 predpokladajú nárast o viac ako 540 %, čo predstavuje cenu BNB na úrovni 2 400 USD.

Predikcia ceny BNB do roku 2030
Predikcia ceny BNB do roku 2030. Zdroj: Finder

Zakladateľ spoločnosti Finder Fred Schebesta:

„Podobne ako v prípade Etherea, Solany, Avalanchu a Fantomu bude cena úplne závisieť od schopnosti Binance a komunity Binance Smart Chain zvýšiť dôveru a schopnosti protokolu. Zdá sa pravdepodobné, že sa táto hodnota bude premieľať medzi týmito špičkovými ekosystémami inteligentných zmlúv, keďže každý z nich urobí dva kroky vpred a jeden krok späť.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance