[Návod] Ako kúpiť First Crypto ETF ICO s až 20% zľavou

2

O First Crypto ETF sme toho napísali dosť veľa. S touto firmou sme prvýkrát prišli do kontaktu približne pred siedmimi mesiacmi. Za ten čas sme mali tú česť sledovať stvorenie prvého kryptomenového ETF (exchange traded fund) a burzy Singularity-X. Návod na jej používanie nájdete v tomto článku.

Už nejakú dobu prebieha ICO tokenu FCTF (spomínané krypto-ETF). Ide o token krytý portfóliom pozostávajúcim z desiatich coinov, ktoré môžete obchodovať naraz, bez nutnosti platiť desať obchodných poplatkov.

Za doterajšiu históriu ICA bolo predaných takmer 6 miliónov FCTF tokenov. Hodnota jedného sa momentálne pohybuje okolo 0,37 $. V tejto časti ICA však spoločnosť First Crypto ETF ponúka FCTP tokeny s až 20 % zľavou!

Registrácia

Pred kúpou je nutné zaregistrovať sa. Choďte na túto adresu, vyplňte tabuľku vpravo a kliknite na tlačidlo Register (registrovať).

First Crypto ETF 1

Teraz vám príde verifikačný e-mail. Otvorte ho a kliknite na link, ktorý v ňom nájdete. Pokiaľ žiadny e-mail neprišiel, pozrite sa, či náhodou nepadol do spamu.

Teraz sa môžete normálne prihlásiť. Choďte na túto stránku a použite ľavú tabuľku.

first crypto etf 2

Nákup

Toto je váš profil. Momentálne ste na nástenke, kde vidíte vašu aktivitu a počet tokenov. V menu vpravo nájdete:

  1. Nástenku
  2. Históriu transakcií
  3. Informácie o vašich adresách
  4. Detaily o účte
  5. Logout

Kliknite na tlačidlo BUY MORE TOKENS FOR …

first crypto etf 3

Na tejto stránke si môžete zvoliť množstvo tokenov, ktoré chcete nakúpiť. Minimum je 100 FCTF, ktoré v čase písania tohto článku stoja 20 €. Pokiaľ chcete viac ako 800 tokenov, kliknite na tlačidlo BUY TOKENS FOR HIGHER AMOUNT.

first crypto etf 4

Po zvolení množstva vám web presmeruje na košík. Ak všetko sedí a chcete pokračovať ďalej, kliknite na PROCEED TO CHECKOUT.

first crypto etf 5

Dostanete sa na posledný formulár, ktorý musíte vyplniť. Až to budete mať, je ešte potrebné zaplatiť. Vyberte si spôsob platby (Bitcoin/Bcash/Litecoin alebo Ethereum), akceptujte podmienky a kliknite na Place Order.

first crypto etf 6

Distribúcia samotných tokenov sa uskutoční 10 dní po ukončení ICO. Obchodovať s nimi budete môcť na burze Singularity-X, kde nájdete aj Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Dash v obchodných pároch s eurami a dolármi. Návod na používanie burzy nájdete tu.

Disclaimer: tento článok je sponzorovaný spoločnosťou First Crypto ETF

Ďalšie odkazy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Marek

mam kupene tokeny a co teraz? Co mam robit?

Marcel

Vyzera to tak ze uz nic. Cele to padlo a chalani zarobili.