Veľká Británia chce regulovať DeFi
Veľká Británia chce regulovať DeFi. Zdroj: Shutterstock, rawf8

Binance

Veľká Británia plánuje zrealizovať veľmi dôležitý a možno aj zlomový moment pre reguláciu decentralizovaných financií.

Veľká Británia a regulácia

Na Britských ostrovoch sa začínajú odohrávať dôležité momenty pre budúcnosť DeFi v krajine. Regulačné orgány okrem iného navrhli aj odstránenie odkazov na blockchain z definície kryptomien.

Prečítaj si tiež: Tri aspekty pre lepšie pochopenie kryptomien

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Z hľadiska sektoru DeFi sú pravidlá odlišnejšie ako u zvyšných kryptomien. Proces by mal prebiehať spôsobom „prípad po prípade“. Takže každý DeFi projekt budú orgány riešiť individuálne.

Obyvateľom sa nepáči, že sa sektor kryptomien neposkytuje dostatočné množstvo informácií, čo so sebou automaticky prináša aj riziko.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin analýza – cena stále nesignalizuje dno korekcie. Bude pokračovať v raste?

Nie je tiež celkom jasné, čo majú regulačné orgány na mysli, pokiaľ ide o odstránenie odkazov na blockchain z definície kryptomien vzhľadom na neoddeliteľnú povahu týchto technológií.

Veľká Británia sa doteraz na tému kryptomien nevyjadrovala, no zdá sa, že nastane zlom.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre