Kryptomeny na nákup
Kryptomeny na nákup. Zdroj: shutterstock.com/Thongden Studio

Ak chcete investovať do kryptomien, ale chcete skúsiť niečo iné, než Bitcoin, máte k dispozícii veľký výber tzv. altcoinov. Jedná sa o alternatívne kryptomeny, ktoré v určitých ohľadoch predstavujú konkurenciu pre Bitcoin.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!

Altcoiny sa väčšinou vyznačujú nízkou cenou kryptotokenov, ale nie do všetkých z nich sa oplatí investovať. V tomto článku nájdete 3 najlepšie altcoiny v roku 2023 a ich stručné recenzie. Každá z sa vyznačuje špecifickými vlastnosťami a unikátnymi výhodami.

Najlepšie altcoiny 2023 – prehľad

  1. FightOut – Celkovo najlepší altcoin v roku 2023 s odmenami za cvičenie
  2. Dash 2 Trade – Dhlodobo populárny altcoin v lákavom predpredaji
  3. RobotEra – Najlepší metaverse coin v predpredaji od novembra 2022

Top altcoiny 2023 na investovanie 2023 – recenzie

V súčasnosti je v predaji veľké množstvo rôznych altcoinov. Najviac sa oplatí investovať do takých, ktoré sú dostupné za najnižšiu cenu a s nízkymi poplatkami. Môžete taktiež skúsiť nakupovať tokeny v predpredaji.

Treba vnímať aj ich doterajší vývoj, a teda potenciál, ktorý taktiež závisí od kreativity projektu.

1. FightOut – celkovo najlepší altcoin v roku 2023

FightOut je projekt, ktorý ponúka jeden z najlepších altcoinov súčasnosti, $FGHT, ako odmenu pre ľudí, ktorí vedú aktívny a zdravý životný štýl.

Používatelia sú odmieňaní za plnenie cvičení v posilovni a rôznych výziev, za ktoré je možné obdržať odznaky. Zatiaľ čo človek silnie, mení sa jeho avatar, s pomocou ktorého potom zarábate ďalšie tokeny súbojmi s inými hráčmi.

Fightout Presale
Fightout Presale. Zdroj: fightout.com

Cena $FGHT sa na začiatku súčasného roku 2023 drží tak nízko, ako sa len dá. Je pravdepodobné, že nižšie už neklesne, a ďalej bude iba stúpať. To je dané aj faktom, že je aktuálne v predpredaji. Cena jedného tokenu začala na $0,016 v prvom kole. Tak, ako to už v presaloch býva, s každým kolom sa zvýši, a preto sú vo výhode investori, ktorí sa zapojili najskôr.

Začiatok predpredaja14.12. 2022
Platobné metódyETH, USDT, Transak
ChainEthereum
Minimálna investíciaŽiadna
Maximálna investíciaŽiadna

 Navštívte predpredaj FightOut

2. Dash 2 Trade – dhlodobo populárny altcoin v lákavom predpredaji

Dash 2 Trade (D2T) sme minulý rok vo viacerých článkoch označili za jeden z projektov, ktorý ponúka najlepšie altcoiny. Pozíciu si udržal aj začiatkom nového roka 2023, kedy je ešte stále v predpredaji.

Ten začal uprostred októbra 2023, a iba v priebehu prvých 24 hodín sa doňho investovalo $500 000. Dodnes projekt získal podporu vyše 7,5 milióna dolárov.

Funkcie Dash 2 Trade
Funkcie Dash 2 Trade. Zdroj: dash2trade.com

D2T stavil predovšetkým na skvelé využitie dát, ktoré investorom umožní rozhodovať sa na základe pevných faktov. To zvyšuje potenciál dobrej investície a zisku. Projekt sa vyznačuje mnohými lákavými funkciami, ako technické a sociálne indikátory, signály, efektívne on-chain dáta alebo obchodné stratégie. To všetko umožní istú predikciu pohybov na trhu.

D2T je v predpredaji, v ktorom stúpa nielen jeho cena, ale aj investície do tohto projektu.

 Investujte do D2T

3. RobotEra –najlepší metaverse coin v predpredaji od novembra 2022

Tretím projektom, ktorý sme zaradili medzi 3 najlepšie altcoiny v roku 2023, je RobotEra. Jedná sa o herný kryptoprojekt fungujúci v zdieľanom multiverse, v rámci ktorého sa pohybujete naprieč unikátnou planétou plnou zaujímavých hier.

Presale kryptomeny Taro
Presale kryptomeny Taro. Zdroj: robotera.io

TARO, natívny token RobotEra, ktorý je taktiež využívaný ako mena v tomto virtuálnom svete, je práve v predpredaji. Od jeho zahájenia sa doňho investovalo vyše $200 000, čo svedčí o popularite celého zábavného projektu. Celkovým cieľom predpredaja je vyzbierať 6,93 milióna.

Začiatok predpredaja4. kvartál 2022
Platobné metódyETH, USDT
ChainEthereum
Minimálna investícia1000 TARO
Maximálna investíciaŽiadna

Záver

V tomto článku sme vám stručne predstavili 3 najlepšie altcoiny pre rok 2023, ktoré považujeme za veľmi perspektívne. Sú dôveryhodné a zaujímavé, vďaka čomu majú vysoký potenciál.

Často kladené otázky (FAQ)

Čo je to altcoin?

Altcoin, alebo alternative coin, je označenie akýchkoľvek kryptomien okrem Bitcoinu.

Aké sú najlepšie altcoiny?

Medzi najlepšie nové altcoiny pre rok 20233 považujeme $FGHT, D2T a TARO.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!