Monero v Trezore a Bitcoin ETF – dve skvelé správy

BITmarkets BITmarkets

Český Trezor umožňuje ukladanie ďalších kryptomien vrátane Monera

„Spoločnosť Satoshi Labs spustila novú verziu firmwaru pre Trezor T 2.0.9 a starší Trezor One 1.7.1. Najdôležitejšou novinkou je pravdepodobne možnosť uchovávať v Trezore T kryptomenu Monero, na ktorú sa veľmi dlho čakalo. Medzi ďalšími coinmi, ktoré je možné uchovávať na novšom Trezore patrí Cardano, Stellar, Riplle, Tezos, Decred, Groestlcoin, Lisk, Zencash a tiež Zcash Sapling hardfork. Pre vlastníkov staršieho Trezoru pribudla podpora pre Lisk a Stellar,”
hovorí Jiří Karpják, analytik Kryptofondu.

Finálny verdikt k bitcoinovým ETF môže prelomiť súčasný trend

„Americká komisia pre cenné papiere (SEC) v auguste oznámila preskúmavanie 9 zamietnutých žiadostí o bitcoinové ETF (Exchange traded funds) spoločnosťami Direxion, GraniteShares a ProShares. Na akékoľvek pripomienky ohľadom týchto návrhov bol stanovený konečný termín do 5. novembra, čo znamená, že od 5. novembra môže SEC bez akéhokoľvek predošlého oznámenia vydať svoj finálny verdikt, keďže nestanovila pevný dátum. Od schválenia tohoto typu inštrumentov si veľká časť investorov sľubuje prelomenie súčasného klesajúceho trendu,”
tvrdí Jiří Karpják, analytik Kryptofondu.
Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.