Český Trezor umožňuje ukladanie ďalších kryptomien vrátane Monera

„Spoločnosť Satoshi Labs spustila novú verziu firmwaru pre Trezor T 2.0.9 a starší Trezor One 1.7.1. Najdôležitejšou novinkou je pravdepodobne možnosť uchovávať v Trezore T kryptomenu Monero, na ktorú sa veľmi dlho čakalo. Medzi ďalšími coinmi, ktoré je možné uchovávať na novšom Trezore patrí Cardano, Stellar, Riplle, Tezos, Decred, Groestlcoin, Lisk, Zencash a tiež Zcash Sapling hardfork. Pre vlastníkov staršieho Trezoru pribudla podpora pre Lisk a Stellar,“
hovorí Jiří Karpják, analytik Kryptofondu.

Finálny verdikt k bitcoinovým ETF môže prelomiť súčasný trend

„Americká komisia pre cenné papiere (SEC) v auguste oznámila preskúmavanie 9 zamietnutých žiadostí o bitcoinové ETF (Exchange traded funds) spoločnosťami Direxion, GraniteShares a ProShares. Na akékoľvek pripomienky ohľadom týchto návrhov bol stanovený konečný termín do 5. novembra, čo znamená, že od 5. novembra môže SEC bez akéhokoľvek predošlého oznámenia vydať svoj finálny verdikt, keďže nestanovila pevný dátum. Od schválenia tohoto typu inštrumentov si veľká časť investorov sľubuje prelomenie súčasného klesajúceho trendu,“
tvrdí Jiří Karpják, analytik Kryptofondu.
Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jméno je povinnéTrezorFefe Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Fefe
Guest
Fefe

Mohli by ste uverejniť podrobný návod na uloženie Monera do Trezoru T ?

Ďakujem.

Trezor
Guest
Trezor

Veľmi sa mi páči nadpis “Trezor umožňuje ukladanie ďalších kryptomien vrátane Monera“.
Mohol by mi nejaký odborník (napr. p. Jiří Karpják) napísať ako môžem „uchovávať“ Ripple v peňaženke Trezor T. Podľa mňa to v súčasnosti (13.11.2018) nie je možné. Ak niekto z Vašej redakcie dokáže uchovávať Ripple v Trezore, tak Vás veľmi pekne prosím o zdieľanie tejto informácie.
ďakujem za praktickú ukážku.

Jméno je povinné
Guest
Jméno je povinné

znamená to, že Trezor je podporuje a autoři šrajtoflí mohou Trezor používat. Neznamená to, že webové rozhraní Trezoru pro to obsahuje klikátka.