Michael Saylor hodnotí Bitcoin
Michael Saylor hodnotí Bitcoin. Zdroj: Google

Generálny riaditeľ spoločnosti MicroStrategy Michael Saylor sa opäť veľmi pozitívne vyjadril na adresu Bitcoinu. Čo si myslí o budúcnosti digitálnych aktív?

Michael Saylor hodnotí BTC

CEO MicroStrategy vyhlásil, že podľa neho je Bitcoin politicky, technicky a ekonomicky zdravá platforma. Adekvátna regulácia sveta kryptomien zo strany svetových vlád môže podnietiť prijatie digitálnych aktív zo strany veľkých investorov.

Saylor tieto názory vyjadril v relácii Squawk on the Street v TV CNBC. Podľa neho je nutné, aby kryptomeny boli regulované, pretože im aktuálne chýba jasná definícia. Je teda nevyhnuté vyjasniť si pravidlá pre digitálne meny.

„Veľké technologické a finančné spoločnosti, ako aj miliardy ľudí, potrebujú kvalitné digitálne riešenie. Technicky a finančne vyspelé, politicky a morálne prijateľné. Máme teda technicky spoľahlivú, ekonomicky a politicky rozumnú platformu, a tou je Bitcoin. Ľudia to postupne začínajú chápať. Presné definície digitálneho majetku a digitálneho cenného papiera. To potrebujeme. Ľudia s určitosťou pochopia, že Bitcoin je bežným majetkom a nie cenným papierom.“

Prečítaj si tiež: Bitcoin analýza – ďalší útok na 40 000 $. Dokáže cena túto hladinu prekonať?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Jedným z veľmi dôležitých spúšťačov prijatia BTC bude aj schválenie spotového ETF. Americké úrady doteraz povolili vstup na trh len pre ETF na BTC futures.

„Ak hľadáte stávku na Bitcoin s pákovým efektom a spotovou expozíciou s pozitívnymi výnosmi, MicroStrategy je jediný hráč, ktorý stojí za to.“

K 31. januáru spoločnosť MicroStrategy vlastnila 125 051 bitcoinov, čo pri súčasnom výmennom kurze predstavuje približne 4,4 miliardy USD. Vedenie spoločnosti plánuje v nákupe bitcoinov časom pokračovať.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance