MasterCard

“Platobný gigant MasterCard hľadá partnerov ktorí vytvoria krypto-debetné karty”

Spoločnosť MasterCard dnes prekvapila celú kryptokomunitu po tom, čo oznámila partnerstvo s Londýnskou firmou Wirex. Tá vytvorí MasterCard platobné karty, ktoré ponúknu možnosť platiť pomocou BTC, prípadne ďalšími kryptomenami. Gigant ďalej vyzval kryptomenové firmy, aby vytvorili vlastné MasterCard platobné karty.

Týmito debetnými kartami bude možné platiť v každom terminále. Počas platby sa Bitcoin či iná kryptomena automatický vymení za fiat, ktorý následne poputuje na účet obchodníka.

Elon Musk – Dogecoin Standard je budúcnosť! – DOGE reaguje 20% rastom

Vydávať MasterCard debetné kryptokarty teraz oveľa jednoduchšie

Spoločnosť zároveň výrazne zjednodušila proces pre schvaľovanie nových partnerov. Firma ktorá má záujem o vydávanie MasterCard platobných kariet môže byť po novom schválená v priebehu niekoľkých týždňov. Nároky však ostávajú vysoké.

Partneri spoločnosti MasterCard budú musieť spĺňať vysoké štandardy v oblasti kyberbezpečnosti, ochrany súkromia zákazníkov a musia dodržiavať všetky zákony a regulácie. MasterCard na oplátku ponúka svoju expertízu v oblasti online bezpečnosti a prieskumu trhu.

Platobný gigant chce zrýchlením prístupu ku svojim kartám udržať príliv nových zákazníkov a rast objemov transakcií, ktoré cez MasterCard pretečú. Nemusíme dodávať, že ide o skvelú správu pre používateľov kryptomien. Platiť pomocou BTC v obchodoch tak bude oveľa jednoduchšie a hľadanie BTC platobnej karty bezpečnejšie, než kedykoľvek predtým.

My však odporúčame požiadať o Binance Kartu. Trvá to iba 30 sekúnd! Viac v tomto článku: Binance Card – Ako ju získať, používať, koľko stojí a výška poplatkov