Lynked.World oznamuje spustenie ICO a nové strategické partnerstvá v Indii

BITmarkets BITmarkets

Lynked.World, technológia založená na blockchaine, ktorá umožňuje používateľom jednoznačne overiť ich osobné, vzdelávacie a profesionálne zázemie, práve oznámila, že štyri elitné organizácie, ktoré v Indii adoptovali túto platformu, sa zúčastnia desiatok vládnych a vzdelávacích programov v tejto krajine.

Spoločnosť MTSC a jej portál e-RAKAM spolu s Coal India Limited (CIL) a spoločnosťou West Bengal Forest Corporation Limited (WBFDCL) sa pripojili k množstvu iných národných organizácií, ktoré prijali inovatívnu platformu, aby mohli ľahšie poskytovať svojim členom administratívne služby. Lynked.World je spoločnosť založená v Holandsku, ktorá ponúka každodennú blockchain ID verifikáciu pre občanov, zamestnávateľov, správcov vysokých škôl a vlády.

Integrácia platformy do dvoch kľúčových sektorov

MTSC, ktorá je spoločnosťou Miniratna-I spadajúcu pod indické ministerstvo ocele, integruje platformu do dvoch kľúčových sektorov. Po prvé, portál e-RAKAM, ktorý je spoločnou iniciatívou MSTC a Central Warehousing Corporation (CRWC) Tá má za cieľ odstrániť sprostredkovateľov z hospodárskeho a poľnohospodárskeho sektora spojením malých miestnych poľnohospodárov s medzinárodnými trhmi.

Spoločnosť MSTC vyvinula unikátny ekosystém, ktorý prináša agregátorom, dodávateľských logistických služieb a skladovacím spoločnostiam jednotné zastrešenie obchodných aktivít. Zahŕňajú predaj poľnohospodárskej a lesnej produkcie kupujúcim spoločnosti PAN India, prostredníctvom svojho portálu pre elektronický obchod. Spoločnosť použije platformu Lynked.World na vydávanie digitálnych identifikačných kariet a e-agri Passbooku pre poľnohospodárov, ktorí sa zúčastňujú na programe. MSTC je 50-ročná štátna spoločnosť, ktorá sa zaoberá domácou a medzinárodnou obchodnou činnosťou. Jeho e-aukčný portál bude tiež implementovať Lynked.World multisig kontrakt.

Ďalšie dve najväčšie indické spoločnosti implementujú Lynked.World

Štátny podnik Coal India Limited (CIL), je najväčšou uhoľnou spoločnosťou na svete. Je tiež druhým najväčším indickým vládnym sektorom s viac ako 300 000 zamestnancami a jednou z 20 najväčších spoločností v Indii podľa trhovej kapitalizácie (> 20 miliárd USD). CIL plánuje používať platformu Lynked.World na vydanie digitálnych identifikačných kariet založených na blockchaine pre všetkých svojich zamestnancov a predajcov.

Ďalším je podnik v západnom Bengálsku, West Bengal Forest Corporation Limited (WBFDCL), ktorý podporuje manažment lesného hospodárstva a ochranu krehkých ekosystémov. Organizácia hovorí, že prijmú riešenie Lynked.World, ktoré bude spravovať ekoturistické služby v hoteloch a penziónoch v ich 18 strediskách. Tie sa nachádzajú na rôznych miestach v celom štáte. Aplikáciu bude môcť WBFDCL použiť na prihlásenie hosťa. Budú tiež implementovať digitálnu identifikačnú službu a systém dochádzky zamestnancov. Súčasťou operácií organizácie je aj rozvoj a podpora trvalo udržateľného drevo-priemyslu. WBFDCL bude používať Lynked.World na e-aukcie suchého dreva.

Vyhlásenie Aruna Kumara, zakladateľa a CEO spoločnosti Lynked.World

Arun Kumar, zakladateľ a CEO spoločnosti Lynked.World, hovorí, že víta tieto nové partnerstvá v Indii. Verí, že platforma umožní efektívnejšie riadenie funkcií takýchto organizácií:

“Hlavným cieľom našej spoločnosti je vybudovať dôveru prostredníctvom overenia a zaručiť autentickosť. Tieto veci zostávajú nedostupné aj v dnešnom digitálnom svete, ale Lynked.World využíva silu blockchain technológie a ponúka organizáciám konfigurovateľné formy a aplikácie tak, aby dokázali prekonať bariéru dôvery a poskytnúť služby, pre ktoré boli postavené. Sme nadšení a je nám cťou spolupracovať s váženými vládnymi organizáciami ako MTSC, Coal India Limited (CIL) a West Bengal Forest Corporation Limited (WBFDCL). Veríme, že tieto partnerstvá budú príkladom pri zaisťovaní prínosov blockchain technológie pri riešení problémov súvisiacich s dôverou a pravosťou digitálnych identít, údajov a digitálnych dokumentov a prispejú k masovému prijatiu takýchto technológií vo všeobecnosti.”

Lynked.World spustí svoju ICO

Lynked.World sa pripravuje na spustenie svojej verejnej ICO 15. novembra 2018. Do 7. decembra ponúkne 35% zľavu. Predaj bude pokračovať do 10. februára 2019, pričom zľavy budú klesať do konca januára. Platforma využíva široké osvojenie v Indii a tieto najnovšie partnerstvá naznačujú, že sa do ICO zapoja tisícky nových používateľov. Aplikácia je k dispozícii od dnes a môže ju prevziať každý, kto používa App Store alebo Google Play.

Viac informácií o Lynked.World nájdete na stránke tokensale.lynked.world

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.