LIVE STREAM – Dnes o 21:00 Bitcoin STREAM | Prečo ešte nenakupujem? Trader2.0

0

Ahojte, traderi. Máme pondelok a to znova znamená tradične webinár! Základná otázka, ktorú vám budem chcieť zodpovedať je, prečo ešte nedokupujem?

Po 4 týždňoch konečne zavrela zelená sviečka. Mení to však niečo? Je stále možnosť ísť na nové dno? Na trhu teraz vidím veľa emócií s každým pohybom. Pri pohyboch dole sa okamžite hovorí o novom dne a prichádzajú aj scenáre na 3 000 dolárov a podobne. Naopak, keď sme boli na hranici 8 000 USD, tak lietali analýzy, ako ideme do konca roka na 14 000 USD. Jeden extrém za druhým. Máme už týždeň po dumpe a sme múdrejší. Prečo ešte nedokupujem? Dozviete sa večer o 21:00 na STREAMe.

Čo dnes bude Trader2.0 preberať?

 1. Hĺbková analýza Bitcoinu
 2. Analýza altcoinov
 3. Mince na želanie
 4. Čo nás čaká v decembri?

Na stránke Trading11 je dostupný aj môj kurz Trader2.0!

Trader2.0 je unikátny kurz, ktorý na ČR a SR scéne nemá obdobu. Ako prvý vzdelávací modul v našich končinách sa okrem technickej analýzy zameriava aj na money management a psychológiu obchodovania.

6 traderov z 3 rôznych krajín vás naučí svoje finty

 • Viac než 26 hodín videí
 • +20 powerpoint prezentácií
 • Dotazník
 • Livetrading
 • Skúšobné cvičenia

  Kurz si môžete zakúpiť na tomto linku KLIK

Vychutnajte si VIDEO ZDARMA ako ukážku v tomto odkaze: Vo videu sa zaoberáme základným Risk managementom a tzv. RRR. Toto je úvodné video do money managementu, ktorý musí mať každý trader „zmáknutý“ na jednotku.

1. Risk management + RRR

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre