[Správy] Decentralizovaná burza kryptomien CryptoBridge oznámila, že končí svoju činnosť – Binance pridala štyri obchodné páry ruského rubľa

0

Prinášame vám stručné zhrnutie tých najdôležitejších správ uplynulého dňa. A na čo sa môžete tešiť? Decentralizovaná burza kryptomien CryptoBridge oznámila, že ukončuje svoju činnosť – Binance pridala štyri obchodné páry ruského rubľa – Viac ako polovica všetkých Bitcoinov v obehu, neopustila peňaženku dlhšie ako rok.

Decentralizovaná burza kryptomien CryptoBridge oznámila, že ukončuje svoju činnosť
Japonská holdingová spoločnosť SoftBank predstavila novú debetnú kartu so zabudovanou krypto peňaženkou
Binance pridala štyri obchodné páry ruského rubľa
Viac ako polovica všetkých Bitcoinov v obehu neopustila peňaženku dlhšie ako rok
Vitalik Buterin vyhlásil solidaritu s Virgilom Griffithom, americkým občanom zatknutým v Severnej Kórei

Decentralizovaná burza kryptomien CryptoBridge oznámila že ukončuje svoju činnosť

V oznámení burza varuje používateľov, že všetky služby a servery firmy budú ukončené po 15. decembri. Používatelia budú môcť vybrať prostriedky z burzy do konca roka. Vklady však budú uzavreté po 3. decembri. Spoločnosť uvádza trhové podmienky, stále prísnejšiu reguláciu a nedostatok finančných prostriedkov ako dôvod pre svoje rozhodnutie uzavrieť burzu.

Nízka likvidita je hlavný problém, ktorému čelia decentralizované burzy a bráni ich schopnosti konkurovať centralizovaným burzám.

Japonská holdingová spoločnosť SoftBank predstavila novú debetnú kartu so zabudovanou krypto peňaženkou

Podľa tlačovej správy vyvinula SoftBank debetnú kartu so vstavanou blockchain peňaženkou v spolupráci s vývojárom kariet Dynamics v Spojených štátoch. Nový produkt sa volá SBC Wallet Cards a možno ho použiť ako tradičnú debetnú kartu alebo blockchainovú peňaženku.

Spotrebitelia môžu používať integrovanú blockchainovú peňaženku ako digitálne menové úložisko a kontrolovať informácie týkajúce sa zostatku v reálnom čase. V súčasnej dobe je karta k dispozícii výhradne v Japonsku, ale SoftBank plánuje v budúcnosti produkt uviesť na trh v juhovýchodnej Ázii, Južnej Kórei, Spojených štátoch a Dubaji.

Mohlo by vás zaujímať: Technológia Proof of Stake môže zaručiť pasívny príjem. Čo o nej potrebujete vedieť?

Binance pridala štyri obchodné páry ruského rubľa

Medzi prvé obchodné páry s rubľom patrí Binance Coin, Bitcoin, Ether a XRP. Pridaním obchodných párov Binance nasleduje zavedenie obchodovania s rubľom na platforme koncom októbra.

Riaditeľ burzy predtým chválil ruské postavenie za dôležité pre kryptografický priemysel a priemysel blockchainu. Uznal talent v oblasti počítačovej vedy v Rusku a zašiel tak ďaleko, že nazval prezidenta Vladimíra Putina najvplyvnejšou osobou v odbore blockchainu.

Viac ako polovica všetkých Bitcoinov v obehu neopustila peňaženku dlhšie ako rok

Viac ako 60 % celkového Bitcoinu v obehu neopustilo peňaženku dlhšie ako rok, čo zdôrazňuje dopyt medzi investormi.

Z približne 18,08 milióna ťažených Bitcoinov zostalo od roku 2018 v rovnakej peňaženke 11,58 miliónov. Toto číslo je pozoruhodné, pretože v tej dobe sa rozrástol z 3 100 dolárov až na 13 800 dolárov. Podľa údajov sa v posledných rokoch počet spiacich Bitcoinov prudko zvýšil. Trend zostal nedotknutý ako pri býčom trhu, tak pri medveďom, čo signalizuje túžbu investorov skôr šetriť ako utrácať bez ohľadu na ziskovosť.

Vitalik Buterin vyhlásil solidaritu s Virgilom Griffithom, americkým občanom zatknutým v Severnej Kórei

Spoluzakladateľ Etherea Vitalik Buterin vyhlásil solidaritu s Virgilom Griffithom, americkým občanom zatknutým za jeho vzdelávacie aktivity v Severnej Kórei. V tweete zverejnenom 1. decembra Vitalik zdieľal odkaz na Blogový príspevok, ktorý zverejnil generálny riaditeľ blockchainovej spoločnosti Enrico Talin, a ktorý apeloval priamo na spoluzakladateľa Etherea, aby začal petíciu na podporu Griffitha.

Čo čítať ďalej?

[Recenzia] Crypto Kingdom – Ako fungujú signály?

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radek C.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre