Litecoin stále hľadá dno
Litecoin stále hľadá dno. Zdroj: Shutterstock.com/ra2 studio

Binance

Litecoin znovu dosiahol klesajúce maximum a cena opäť pokračuje v korekcii. Smerujeme teda do akumulačnej zóny, no stále sme nedosiahli rastúce minimum. Platí to, čo pri väčšine trhu, a to fakt, že sme blízko konca korekcie, no zatiaľ bez definitívneho potvrdenia dna. Podstatné bude vytvoriť rovnaké alebo rastúce minimum.

V opačnom prípade budeme opäť čakať na nové dno. Hlavná supportná zóna sa nachádza v intervale 125 $ až 105 $. Kým sa však skutočne cena stabilizuje v tejto zóne a vytvorí potrebnú akumulačnú štruktúru, môže to potrvať. Zatiaľ cena pokračuje v korekčnej štruktúre, ktorá ale pomaly stráca na sile.

Litecoin pokračuje v poklese
Litecoin pokračuje v poklese. Zdroj: Tradingview

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Cardano analýza – cena na lokálnom maxime? Target 2,15 $ nemusíme dosiahnuť hneď

Litecoin hľadá dno

V prípade, že chceme vytvoriť akumulačnú zónu a cena následne pôjde v budúcnosti do rastu, bolo by potrebné dosiahnuť rastúce býčie objemy. Tie zatiaľ absentujú. V prípade, že sa cena v budúcnosti odrazí nahor, tak až preraz maxima 155 $ môže znamenať reverziu trendu na rastúci. Následne je najväčšia rezistencia na point of control 180 $.

Ak cena bude dlhodobejšie stagnovať medzi hladinou 125 $a 105 $, pôjde pravdepodobne o akumulačnú zónu. Podobnú štruktúru sme mali dokonca aj v júni a júli minulého roku. Niečo podobné by sme mohli očakávať aj v súčasnosti. Ako dlho však táto zóna bude trvať, to nevie nikto.

Mohlo byťa zaujímať – Dlhodobý rastúci cyklus BTC sa stále neskončil – budú kryptomeny v roku 2022 rásť?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre