ANALÝZA – Chainlink obehol Litecoin a pokračuje v prudkom raste – čo bude nasledovať?

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Chainlink zostáva jednou z najvýkonnejších kryptomien za posledných dvanásť mesiacov. Od 23. januára má LINK väčšiu trhovú kapitalizáciu ako Litecoin a v rebríčku obsadil číslo sedem. Suma trhovej kapitalizácie sa v čase písania článku pohybovala na úrovni 9,68 miliárd dolárov.

Dokonca sa začali šíriť informácie, že spoločnosť Grayscale pripravuje pridanie produktu Chainlink Trust. Táto spravodajská udalosť pravdepodobne zohrala úlohu v cene Chainlink.

Aká je kľúčová úroveň podpory?

Cena sa momentálne vyvíja v rastúcom expanding klíne. Jednotlivé cykly v klíne sa opakujú takmer s identickými pohybmi. Vidíme, že opakovane tu vznikol AB=CD. Ten sa formuje aj v súčasnosti. Targety máme preto stanovené na 27,10$ a 28,40$. Podpora sa momentálne nachádza až na cca 17,30$. Býčie vyhliadky dlhodobo podporujú aj narastajúce objemy.

LINK/USD

LINK/USD

Čítajte tiež – Toto je 5 kryptomien, ktoré Grayscale pravdepodobne pridá do najväčšieho portfólia na svete!

LINK voči BTC naráža na kľúčový odpor

Altcoiny voči BTC sa v posledných týždňoch prebúdzali zo svojho hlbokého spánku, ale zatiaľ sa to nedá nazvať altcoinová sezóna. Výnimkou nie je ani LINK. Altcoiny by pred sezónou mali vytvoriť konsolidačnú štruktúru. Pre Chainlink je takáto akumulácia zobrazená na ľavej strane grafu.

LINK/BTC

LINK/BTC

Aby nastal rovnako veľky nárast ako ten posledný, cena bitcoinu musí zostať stabilná. Inak bude mať volatilita BTC ešte väčší dopad na zvyšok trhu.

LINK / BTC teraz čelí rozhodujúcemu odporu. Ak úroveň pri 0,00074000 sth nebude prekonaná, sú v hre pullbacky na hodnoty na úrovni 0,00055000 a 0,00041000 sth.

Ak však Chainlink prerazí 0,00074000 sth, je pravdepodobné pokračovanie smerom k ďalšej významnej zóne na 0,00110000 sth. V páre voči USD by takýto nárast spôsobil, že sa Chainlink priblíži k zóne na 40 dolárov.

Na týchto hladinách treba nakupovať, ak Bitcoin padne pod 30 000 $

Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.