„Kupujte bitcoin, už včera bolo neskoro,” varuje Robert Kiyosaki

Kategorie: Novinky
Kupujte bitcoin, kým sa dá
Kupujte bitcoin, kým sa dá. Zdroj: shutterstock.com/Ja Crispy a The Rich Dad Channel

Robert Kiyosaki neustále upozorňuje na to, že americká ekonomika zažije masívny pád a americký dolár zanikne. Podľa správy Finbold považuje za alternatívu bitcoin a odporúča nakupovať zlato a striebro. Autor bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec” však zdôraznil, že cenová predpoveď týchto aktív nie je dôležitá.

Nakupujte bitcoin, kým je to možné

Údajne nie je dôležité pýtať sa koľko bude stáť bitcoin o rok alebo dva. Dôležité je uvedomiť si akú má hodnotu. Existuje totiž veľký rozdiel medzi cenou a hodnotou. Ak cena aktíva rastie pomalšie ako inflácia, v podstate stráca hodnotu. Naopak, hodnota je o infláciu očistená a z dlhodobého hľadiska by mala v prípade bitcoinu rásť.

Kiyosaki považuje nákup bitcoinu alebo drahých kovov stále za pomerne dostupnú formu investovania. V budúcnosti však hodnota týchto aktív stúpne natoľko, že dovoliť si ich kúpiť bude mať málokto. Dôležité preto je, nie aká cena bude o rok, ale koľko bitcoinov, zlata a striebra máte nakúpené.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Kolaps ekonomiky USA má spustiť rast ceny bitcoinu

Nedávno Kiyosaki kritizoval tradičné peniaze (fiat peniaze) za to, že sú falošné a poznamenal, že kryptomeny sú budúcnosť. Dokonca verí, že bitcoin dosiahne už ďalší rok cenu 120 000 dolárov a prekoná súčasné historické maximum. Zhodnotenie očakáva aj pre drahé kovy zlato a striebro.

Hlavný spúšťač cenového rastu spomínaných aktív má byť ekonomika USA. Kiyosaki nedávno varoval verejnosť, že americká ekonomika nie je taká silná ako si každý myslí. Naopak je presvedčený o tom, že USA je na mizine. Jeden z hlavných vinníkov má byť Americká centrálna banka (FED), ktorá emituje extrémne veľký objem peňazí, čím znižuje hodnotu amerického dolára.

Okrem Kiyosakiho sa mnoho ekonómov zhoduje v tom, že za pád amerického dolára údajne môže americký prezident Joe Biden a jeho administratíva. Americký dolár môže skolabovať, no v skutočnosti najnovšie údaje ukazujú, že žiadna dedolarizácia sa nekoná a dolár plní svoju úlohu globálnej rezervnej meny. Napriek tomu Kiyosaki verí, že americký dolár zomrie a ľudia budú hľadať útočisko v bitcoine a drahých kovoch.

Mohlo by ťa zaujímať: Robert Kiyosaki prišiel so šialenou predpoveďou pre bitcoin

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku.

Najčítanejšie články

1

Jeden z najväčších zamestnávateľov ohlásil masívne prepúšťanie

2

Na Slovensku vyrastie nové obchodné centrum. Poteší obyvateľov tohto mesta

3

Slováci, pozor. Falošný eshop je na nerozoznanie od originálu, no ide o podvod

4

Štát masívne zvyšuje dávky tej skupine ľudí, ktorá ich nepotrebuje

5

Známa banka porušila práva svojich klientov. Bez súhlasu presunula ich účty

PR články

Tento kryptomenový token bude pre slovenskú komunitu obrovským prínosom. Toto by ste o ňom mali vedieť

Marek Bednárik | 21. novembra 2023 Horúca novinka

V spolupráci s FinSystems. Globálny kryptomenový trh sa prebudil a viaceré indikátory naznačujú skorý rast Bitcoinu na nové tohtoročné maximá okolo 50 000 dolárov.

Kryptotrh rastie a Slováci sa tešia na zisky
Horúca novinka

Ultimátne spojenie sveta kryptomien a podnikania: Funkcie tejto appky vyrážajú dych

Henrieta Balázsová | 20. novembra 2023

V spolupráci s Wexo. Kryptomeny sa stále viac etablujú ako súčasť moderného obchodovania. Pre podnikateľov, ktorí chcú využiť túto príležitosť, je tu skvelá aplikácia umožňujúca obchodovanie s rôznymi typmi kryptomien.

Aplikácia Wexo Business je splneným snom každého podnikateľa