kryptomeny sú budúcnosť
kryptomeny sú budúcnosť. Zdroj: Shutterstock.com/Peera_stockfoto

Miliardár a správca hedžových fondov Bill Ackman je presvedčený, že kryptomeny prežijú súčasné ťažké obdobie a v budúcnosti budú rozvíjať globálnu ekonomiku.

Kryptomeny sú budúcnosť

Bill Ackman patrí k miliardárom, ktorých názor na kryptomeny je pozitívny. Aj napriek nedávnemu kolapsu burzy FTX je naďalej optimisticky naladený. O svoj názor sa nedávno vyjadril na twitterovom účte, kde napísal:

Myslím si, že tu kryptomeny zostanú navždy. Pri správne nastavených reguláciách majú dokonca potenciál rozvíjať globálnu ekonomiku.“

Potenciál vidí aj v prípade boja proti podvodníkom, keďže technológia blockchainu naďalej rastie a posúva sa aj jej vývoj. Problémom je však stále väčší počet ľudí, ktorí vyvíjajú tzv. pump and dump projekty a nie legitímne spoločnosti.

Prečítaj si tiež: Dve najvplyvnejšie postavy zo sveta kryptomien chcú zachrániť odvetvie vzájomnou spoluprácou

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Správna regulácia môže tieto subjekty úplne zlikvidovať, čo by bol pre sektor kryptomien pozitívny prelom. Podľa Ackmana by sa tak kryptomenové spoločnosti mali spojiť v boji proti podvodníkom.

Všetci legitímni účastníci kryptomenového odvetvia by preto mali byť vysoko motivovaní k tomu, aby odhalili a eliminovali podvodných aktérov, pretože títo ľudia výrazne zvyšujú riziko regulačného zásahu, ktorý by mohol celý sektor zničiť,“ dodal Ackman.

Práve podpora známych ľudí, ako je Ackman, môže kryptomenám pomôcť prežiť ťažké obdobie po krachu najväčších kryptomenových spoločností. Kryptomeny majú potenciál, ktorý s určitosťou môže spoločnosti pomôcť nielen v reálnej praxi, ale aj v prípade záchrany globálnej ekonomiky.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance