Kryptomena Metacade
Kryptomena Metacade. Zdroj: metacade.co

PR článok spoločnosti Luxe Media LLC.
Analytici po silnom raste na začiatku roka 2023 rozoberajú trhy s kryptomenami a jeden projekt – Metacade – teraz jasne vyčnieva z radu ako najlepšia kryptomena, ktorú treba sledovať, najmä vzhľadom na to, že presale tokenu MCADE je v plnom prúde.

Niektorí naznačujú, že by MCADE mohol v nasledujúcich rokoch konkurovať najväčším menám v sektore GameFi, čo mu dáva veľký potenciál pre budúcu cenovú akciu. Metacade, zdôrazňovaný ako hlavná kryptomena, ktorú treba práve teraz sledovať, by sa vďaka svojim silným fundamentálnym vlastnostiam mohla ukázať ako jedna z najlepších investičných príležitostí tohto roku.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Metacade sa rysuje ako najlepšia kryptomena, do ktorej je možné teraz investovať

Hry typu play-to-earn (zarábanie hraním) sa stali poprednou oblasťou vývoja blockchainu, pričom počet hráčov hrajúcich P2E hry z roka na rok rastie. Do konca roku 2022 tvorili hry na blockchain 52 % všetkých transakcií, ktoré sa na blockchain uskutočnili, čo je pre odvetvie, ktoré je staré iba 4 roky, veľký úspech.

Mnohé z najzaujímavejších projektov Web3 možno nájsť v sektore GameFi, pričom Axie Infinity a Decentraland vzrástli medzi rokmi 2020 a 2021 viac ako 100-násobne. Teraz presale kryptomeny Metacade prilákal 10,5 milióna dolárov počas prvých 15 týždňoch a odborníci naznačujú, že ide o kryptomenu so 100-násobným potenciálom, ktorú treba sledovať.

Presale kryptomeny Metacade sa počas úvodnej fázy presale úplne vypredal a teraz sa nachádza vo fáze 6 s tokenami dostupnými za 0,017 $. Cena tokenu MCADE sa v priebehu akcie postupne zvyšuje z 0,008 $ na 0,02 $, pričom je nepravdepodobné, že by sa token na túto nízku cenovú úroveň ešte niekedy vrátil. Metacade je bezpochyby kryptomena, ktorú treba teraz sledovať. Akú hodnotu by však MCADE mohol získať?

Predpoveď ceny Metacade: môže MCADE v roku 2025 dosiahnuť hodnotu 5 $?

Token MCADE bude po dokončení presale uvedený na burzy a metaverse herne a začne svojej komunite ponúkať širokú škálu P2E hier. Do konca roku 2023 by sa hodnota MCADE mohla vyšplhať až na 1 $, pretože do metaverse naskakuje stále viac užívateľov, aby si zahrali tie najlepšie P2E hry na blockchain. To je 50-násobný výnos od konca presale.

Metacade sa stane cenovým objavom pred ďalším býčím kryptotrhom, ktorý je v súčasnej dobe predpovedaný na roky 2024 a 2025. Počas tejto doby by sa token MCADE mohol skutočne rozbehnúť. Odborníci predpovedajú cenovú úroveň 7 $ pre Metacade v roku 2025, čo predstavuje 350-násobný zisk od konca presale.

Čo je Metacade?

Metacade je prvou komunitou riadená herňa na blockchain. Hlavným dôvodom, prečo je najlepšou kryptomenou, ktorú treba sledovať, je to, že ponúkne najväčší výber P2E hier, ktoré možno na Ethereum nájsť, pričom každý zážitok ponúka hráčom štedré finančné odmeny.

Platforma bude tiež domovom rušného komunitného centra, kde budú mať používatelia Web3 prístup ku všetkým najnovším trendom a cenným herným alfaverziám, a kde budú môcť kryptomeny získavať nespočetnými spôsobmi. Metacade tiež podporuje rad služieb DeFi, vrátane stávok MCADE, ktoré umožňujú získať pasívny príjem.

Ako MCADE funguje?

Táto herňa v metaverse kombinuje príležitostné a kompetitívne hranie a poskytuje komplexný herný zážitok P2E. Sólo hráči môžu postupovať nekonečnými úrovňami v arkádových hrách P2E a počas toho zarábať tokeny MCADE, zatiaľ čo súťažní hráči sa môžu zapojiť do platených vstupných turnajov a získať tak šancu vyhrať hlavné kryptografické ceny.

Komunitné centrum bude tiež poskytovať odmeny v podobe tokenov MCADE. Tvorcovia obsahu môžu zverejňovať recenzie hier, zdieľať svoje postrehy, komunikovať v príspevkoch ostatných užívateľov a zarábať pritom kryptografický príjem, pretože zapojenie komunity je jadrom projektu Metacade.

Aby toho nebolo málo, Metacade vytvára pre svojich užívateľov nové pracovné príležitosti prostredníctvom funkcie Work2Earn. Kryptomenoví nadšenci sa budú môcť uchádzať o čiastočné úväzky, brigády a pozície na plný úväzok v partnerských projektoch Metacade, keď chcú naštartovať kariéru v blockchain.

Držitelia tokenov MCADE sa s nimi môžu zapojiť do platených vstupných turnajov, staviť ich, aby získali stablecoinové odmeny za podporu projektu, a kúpiť si exkluzívny tovar dostupný v rámci ekosystému.

MCADE mení pravidlá hry

Metacade je skutočne kryptomena, ktorú treba sledovať. Táto platforma v sebe spája obrovský zárobkový potenciál vďaka niekoľkým funkciám, ktoré presahujú P2E hry v metaverse herni a bude ústredným centrom pre sociálne aktivity vo Web3.

Okrem toho, bude program Metagrants priamo podporovať projekty blockchain v ranej fáze. Vývojári P2E hier môžu predkladať investičné návrhy komunite Metacade, ktorá bude hlasovaním rozhodovať o tom, ktoré nové hry sú najlepšie. Najžiadanejším P2E hrám potom bude poskytnuté financovanie, ktoré pomôže uviesť nápad do života.

Oplatí sa MCADE kúpiť?

MCADE ponúka potenciál pre skvelú investíciu a je označovaná za jednu z najlepších kryptomien, ktoré treba sledovať. V skutočnosti by presale mohol byť jednou z investičných príležitostí roka, pretože MCADE má nebetyčný potenciál pre budúcu cenovú akciu a vyzerá podhodnotene.

Aktuálna hodnota MCADE je 0,017 $ a je nepravdepodobné, že by sa na tejto cenovej úrovni udržal dlho, takže investori by sa mohli poponáhľať, než bude neskoro. Odborníci predpovedajú výbušnú cenovú akciu v roku 2023 a neskôr, čo z Metacade robí jednu z najlepších kryptomien, ktorú by ste si mali pridať na svoj zoznam sledovania.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!