[KRÁTKY PREHĽAD] Alty po krátkom zaváhaní opäť na koni – Bitcoin stojí

0

Už sú to tri dni, odkedy nás alternatívne kryptomeny prekvapili rastom. Niektoré coiny vystrelili aj o 20%. XRP sa z 0,25 $ posunulo na 0,3 $, Ethereum prekročilo hranicu 200 $, Litecoin stojí na 75 $ a aj Stellar, ktorý v utorok vystrelil o desiatky percent sa po miernom dumpe vrátil späť.

[caption id="attachment_39118" align="aligncenter" width="696"]1D ETH/USD - Coinbase Pro 1D ETH/USD – Coinbase Pro[/caption]

Situácia na trhu s kryptomenami vyzerá nádejne, no stále nám niečo chýba. Veľký šéf je stále nerozhodný. Bitcoin sa krátkodobo prepadol pod 10 000 $, no dnes je už späť. Vyššie sa mu však nechce a pokiaľ sa nepohne, aj zvyšok trhu bude iba mierne „vibrovať“

Zajtra sa môžeme tešiť na spustenie burzy Bakkt, čo bude veľká show, no a osobne neočakávam žiadny veľký rast. Aspoň nie okamžite. Do trhu však určite začnú prúdiť peniaze a to sa po čase odzrkadlí aj na grafe. DO konca októbra by sme už snáď mohli vidieť nejaký zaujímavý pohyb.

Tak ako tak, nálada je dobrá, sentiment pozitívny, indikátory ukazujú UP a priestor na rast rozhodne máme. Sledujte Kryptomagazin na facebooku a dozviete sa viac.

Dnes sa tiež môžete tešiť na analýzu takže nás o pár hodín ešte raz navštívte.

Čo čítať ďalej?

Ktorá kryptomena prekoná svoje ATH ako prvá? Favorit je pomerne prekvapivý!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre