[Krátke správy] Binance sa chystá vstúpiť do Južnej Kórey – Bittrex umožňuje vklad a výber fiatu

Novinky Prinášame vám najnovšie správy
Prinášame vám najnovšie správy. Zdroj: shutterstock.com/Tero Vesalainen
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Dnes tu máme dve zaujímavé správy o burzách. 

Binance sa chystá vstúpiť do Južnej Kórey

Najväčšia krypto-burza na svete podľa volume – Binance – podľa všetkého plánuje rozšíriť svoje pôsobisko aj do Južnej Kórey. Táto krajina prísne reguluje všetky burzy a zmenárne, ktoré pracujú s kryptomenami a cudzincom nedovoľuje obchodovať na domácom trhu.

Môže vás zaujímať: Návod na používanie burzy Binance

Domáce kryptoburzy to rozhodne nemajú jednoduché. Juhokórejský trh však za to očividne stojí, keďže Binance už teraz naberá prvých zamestnancov. CEO Binance Chanpeng Zha’o sa cez víkend ukázal na Blockchain Partners Summite v Soule, kde hovoril o dôležitosti juhokórejského trhu.

Zdroj: ccn.com

Bittrex konečne umožňuje vklad a výber fiatu

Americká burza Bittrex už nejakú dobu experimentovala s dolármi. Niekoľko mesiacov ponúkala okrem obchodovania páru BTC/USDT (USDT – Tether – kryptomena krytá dolárom) aj obchodovanie so skutočnými dolármi. Vo svojom portfóliu má aj ďalšiu kryptomenu krytú dolárom – TUSD.

Každopádne, po mesiacoch čakania Bittrex konečne začal podporovať aj vklady a výbery z bankového účtu. Dosiaľ bolo možné posielať na túto burzu iba Bitcoin a altcoiny. Bittrex sa tak razom stal zaujímavou alternatívou a dotiahol sa za konkurenciou. Myslíte si, že to pomôže zvýšiť denné volume na tejto platforme?

Zdroj: trustnodes.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.