Ako kúpiť kryptomeny na burze Binance
Ako kúpiť kryptomeny na burze Binance. Zdroj: shutterstock.com/Iryna Budanova

Kúpiť kryptomeny na burze Binance je veľmi jednoduché. Burza poskytuje trhovo najnižšie poplatky a lukratívne prostredie, ktoré využívajú aj veľkí investori. V tomto návode si ukážeme, ako rýchlo a jednoducho kúpiť kryptomeny na burze Binance.

Založenie účtu a zoznámenie sa s burzou

Nákup na burze Binance je jednoduchý a skladá sa z troch krokov:

  1. Založenie účtu
  2. Overenie identity
  3. Vklad peňazí a nákup kryptomeny

Burza Binance má aj svoju mobilnú aplikáciu, kde musíme absolvovať verifikáciu účtu, ak chceme na burze obchodovať.

Pre založenie účtu môžeš použiť náš link, vďaka ktorému získaš 5 % doživotnú zľavu na akýkoľvek nákup kryptomien. Proces založenia účtu je jednoduchý. Najprv vyplníš základné údaje, ako heslo a mail. Neskôr telefónne číslo, na ktoré pri každom prihlásení bude chodiť potvrdzovacia SMS. Po založení účtu je potrebné ďalej účet verifikovať.

Ako verifikovať účet na burze Binance

Už pri prihlásení ťa burza Binance vyzve k overeniu identity. Ak to chceš urobiť sám, vyber si možnosť v sekcii Identification.

Binance verifikácia
Binance verifikácia, zdroj: binance.com

Skôr ako začneš overovať účet, uisti sa, že máš mobil s kamerou, pripravenú fotku občianskeho preukazu a doklad o identite. Optimálny je výpis z banky alebo faktúra, kde bude rovnaká adresa ako na občianskom. Ak si adresy odporujú, najlepšie je v banke požiadať o zmenu adresy na výpise na aktuálnu, ktorá je aj na občianskom preukaze.

Viac o verifikácia sa dočítaš v tomto návode: Ako overiť účet na burze Binance – návod krok po kroku

Prvý vklad na burze

V druhom kroku musíme urobiť vklad cez bankový účet alebo kartu. Následne za vložené peniaze môžeme nakupovať kryptomeny.

Binance vklad
Binance vklad. Zdroj: binance.com
  1. V menu nájdeme sekciu Buy Crypto.
  2. Klikneme na možnosť Bank Deposit.
  3. Vyberieme si, cez akú menu chceme urobiť vklad na účet. V našom prípade si vyberáme euro.
  4. Máme na výber možnosť vklad cez SEPA alebo bankovú kartu. Jednoduchý a lacnejší spôsob je SEPA platbu. Nevýhodou vkladu je dĺžka čakania, okolo 2 dní.

Ako kúpiť kryptomeny na burze Binance

Po pripísaní vkladu na účet môžeme urobiť prvý nákup. Odporúčame si priebežne sledovať zostatok účtu na našej Binance peňaženke. V ďalšom kroku nájdeme v menu sekciu Trade a pod sekciu Spot.

Rozhranie burzy Binance a obchodovania
Rozhranie burzy Binance a obchodovania. Zdroj: binance.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Vpravo hore nájdeme zoznam obchodných párov voči euru. Môžem si pomôcť aj vyhľadávaním, kde napíšeme napríklad skratku BTC.

Vyhľadávanie kryptomien na nákup
Vyhľadávanie kryptomien na nákup. Zdroj: binance.com

V poslednom kroku zadáme sumu, za ktorú chceme nakúpiť, a klikneme na tlačidlo Buy BTC.

Zrealizovanie nákupu
Zrealizovanie nákupu. Zdroj: binance.com

Záver

Nákup na burze Binance patrí k najrýchlejším a hlavne najlacnejším možnostiam, ako kúpiť kryptomeny. Väčšina ľudí má problém s verifikáciou adresy, ktorá sa dá vyriešiť získaním faktúry na aktuálnu adresu občianskeho preukazu. Burza Binance má v ponuke viac ako 600 kryptomien, ktoré môžeme kúpiť, a minimálny nákup začína od 10 eur.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance