Koľko Bitcoinov potrebujete aby ste patrili medzi 1% najbohatších ľudí sveta?

3

Chcete byť súčasťou jedného percenta najbohatších ľudí na svete? Teda… v prepočte na Bitcoiny? Nezúfajte, nemalo by to byť až také náročné. Postačí, ak budete vlastniť 0,28 BTC!!!

Aspoň to tvrdí Jake Lewison, ktorý svojím tweetom rozpútal poriadnu diskusiu.

Zaujímavý názor. Zaradiť sa medzi najbohatších ľudí sveta by teda nemalo byť tak náročné. Stačí investovať ~2900 $ a čakať. A čakať, a čakať a čakať….

Jeden z Lewisových followerov na Twitteri upozornil na analýzu, podľa ktorej bude v roku 2030 bežný človek (ktorý sa venuje kryptomenám) vlastniť cca 0,001 BTC. Tento model predpokladá, že v roku 2030 bude Bitcoin používať miliarda ľudí.

Vlastniť 0,28 BTC momentálne nie je až tak náročné. Nesmiete však dopadnúť tak, ako náš redaktor! Na burze som prišiel o celý svoj kapitál – Ako som sa poučil z chýb a stal sa úspešným traderom?

Ide o skutočne odvážnu predpoveď. Čo na to hovoríte? Môže sa nakoniec vyplniť? Máme na to minimálne ďalších desať rokov. V roku 2010 by iba málokto uveril, ak by ste tvrdili že Bitcoin sa bude obchodovať za desať tisíc dolárov. Sen sa však stal realitou a dnes to už nie je nič zvláštne.

Veríte teda Jakovi Lewisonovi?

Myslíte si, že Bitcoin napriek bearish grafu bude pokračovať v parabolickom raste?

View Results

Loading ... Loading ...

Nie sme si tým úplne istí, jedno však vieme určite, Ak chcete dostávať aktuálne informácie zo sveta kryptomien, postačí, ak nám dáte like na facebooku. Vo feede sa vám potom začnú objavovať naše články a príspevky a budete sa môcť zúčastniť našich facebookových diskusií.

Trh sa teraz naozaj zaujímavo hýbe. Pozrite si náš stream a získajte prehľad o najnovšom dianí vo svete kryptomien.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance