KARIÉRA – Hľadáte si prácu? Tieto tri krypto firmy možno chcú práve vás!

Kategorie: Novinky

Hľadať si prácu v krypto biznise je veľmi dobrý nápad. Ide o najrýchlejšie rastúce odvetvie na svete a radový zamestnanec sa môže v priebehu niekoľkých rokov vypracovať na vysokého manažéra s podielom na firme, v ktorej pracuje. Stačí makať, vzdelávať sa a byť ambiciózny. V dnešnom svete sužovanom panikou okolo istého vírusu je  práca v perspektívnej firme cennejšia, ako zlato. A možno aj ako Bitcoin.

No než si začnete hľadať nové zamestnanie, prečítajte si 5 rád, ako zvýšiť svoje šance.

A tu sú tipy na firmy, ktoré teraz naberajú nových zamestnancov:

MetaMask – JavaScript programátor

Najobľúbenejšia browserová peňaženka MetaMask hľadá posily vo forme programátorov, ktorý by vyvíjali novú funkcionalitu. MetaMask denne používajú milióny obchodníkov a investorov. Táto peńaženka je rozšírená hlavne pri investovaní do DeFi projektov či obchodovaní na DEXoch.

MetaMask môžete kontaktovať tu.

MetaMask hľadá programátorov v časových zónach UTC-8:00 – UTC-0:00. My sme teda už trochu mimo, ale nie o moc. Takže ak máte skúsenosti s JavaScriptom, môžete skúsiť šťastie.

A tu nájdete: Návod na používanie MetaMasku.

Harmony – Manažér sociálnych médií a tvorby obsahu

Harmony je blockchainový projekt, ktorý sa v mnohom podobá na Ethereum. Cieľom Harmony je vytvoriť na svojej sieti ekosystém decentralizovaných aplikácií. Tento protokol podporuje sharding a bežia na ňom tisícky uzlov, ktoré každých niekoľko sekúnd vytvárajú bloky s okamžitou finalitou. Harmony týmto spôsobom posilňuje decentralizáciu siete.

Projekt momentálne hľada menežéra sociálnych sietí Facebook, Twitter, YouTube, Reddit, LinkedIn a blogu. Uchádzač by mal mať minimálne 3-ročné skúsenosti s marketingom na socálnych sieťach a 1 rok s blockchainom.

Celý inzerát nájdete tu.

Kryptomagazin.sk hľadá nových redaktorov a správcu sociálnych sietí

Redaktor

Aj my teraz posilňujeme náš tím a hľadáme šikovných redaktorov, ktorí sa vyznajú vo svete kryptomien, financií, či ekonomiky alebo ich zaujímajú technológie, resp. ďalšie zaujímavé témy. U nás si môžete písať o čom chcete, obmedzovať vás nebudeme!

Kompenzácia za čas strávený prácou na kryptomagazine sa pohybuje okolo 4,5 eura na hodinu. Podmienkou na prijatie je perfektná znalosť slovenského alebo českého jazyka a ideálne aj nejaké skúsenosti s písaním. Pomôže tiež znalosť wordpressu.

V prípade záujmu nám napíšte e-mail na adresu [email protected] a do prílohy pridajte originálny článok, ktorý ešte nebol nikde publikovaný. Nechceme doslovné preklady anglických článkov, ideálne máme záujem o nový obsah.

Tešíme sa na vaše e-maily!

Správna sociálnych sietí

Kryptomagazin má relatívne veľký facebook a YouTube aradi by sme rozbehli aj Instagram. Hľadáme človeka, ktorý by sa toho chytil a na štvrtinový úväzok spravoval naše sociálne siete. Cieľom je vytvárať originálny a zaujímavý obsah, zvýšiť engagement a počet sledovateľov.

Uchádzač musí mať aspoň ročnú skúsenosť s riadením sociálnych sietí a prehľad vo svete kryptomien. V prípade záujmu nám píšte na adresu [email protected] a napíšte nám o vašich skúsenostiach so sociálnymi sieťami.

Platové ohodnotenie si dohodneme individuálne.