JP Morgan pokračuje v adopcii kryptomien
JP Morgan pokračuje v adopcii kryptomien. Zdroj: Shutterstock.com/Craig Hastings

Americký bankový gigant JPMorgan oficiálne zaregistroval ochrannú známku kryptomenovej peňaženky. Spoločnosť si týmto krokom zaregistrovala na Úrade Spojených štátov pre patenty a ochranné známky značku J. P. MORGAN WALLET, ktorá predstavuje peňaženku pre výmenu a prevod digitálnych mien.

Tento krok bol oficiálne potvrdený 21. novembra právnikom Michaelom Kondoudisom, ktorý je držiteľom licencie na ochranné známky v sektore NFT.

Prečítaj si tiež: Najbohatší ľudia na svete varujú pred ekonomickou krízou. Čo očakávajú v budúcom roku?

Ochranná známka spoločnosti JPMorgan okrem spravovania kryptomenovej peňaženky umožní aj spracovanie kryptomenových a finančných platieb. Spoločnosť JPMorgan tak naďalej pokračuje vo vývoji blockchainových projektov. Pred nedávnom sme vás informovali, že firma zrealizovala prvý DeFi obchod na verejnom blockchaine.

Americký gigant sa začína čoraz viac zameriavať aj na metaverzový sektor. Týmto spôsobom chce modernizovať všetky svetové prevádzky spoločnosti. Aj napriek prebiehajúcej korekcii a nedávnym udalostiam, počet inštitúcii, ktoré skúmajú využitie kryptomien, rastie. Nedávno tieto kroky oznámila spoločnosť American Express a New York Stock Exchange.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Čítaj tiež: Obrovský míľnik pre kryptomeny! Banka JPMorgan búra svojím najnovším počinom predsudky

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance