Kryptomeny lámu rekordy, shutterstock.com/NuTz

Kryptomeny v TOP 10 urobili posledný týždeň v priemere 25-percentné zhodnotenie. Najlepšie je na tom Solana s 40-percentným nárastom. Nájdu sa aj také, ktoré rástli aj o viac ako 1 000 %. 

Niektoré kryptomeny urobili stovky percent!

Bitcoin, ktorý od posledného dna urobil už 50 %, ťahá zo sebou hore aj ostatné altcoiny. Niektoré, ako napríklad STEPN, spravili podľa údajov z coinmarketcap.com iba za posledný týždeň viac 300 %. Za posledný mesiac si kryptomena pripísala viac ako 1 500 %.

GMT coin urobil veľký zisk
GMT coin urobil veľký zisk, zdroj: coinmarketcap.com

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Za povšimnutie stojí aj kryptomena Zilliqa, ktorá sa opäť dostala do top 50 najlepších kryptomien na svete vďaka viac ako 300 % za posledný mesiac. Väčšina z tohto zisku sa udiala iba počas tohto týždňa.

Zilliqa v zisku
Zilliqa v zisku, zdroj: coinmarketcap.com

Za povšimnutie určite stojí aj kryptomena Solana, ktorá tento rok vôbec nemala pozitívny. A to či už po fundamentálnej stránke, ale aj z pohľadu cenového vývoja na grafe. Veľký rast, ktorý trvá dodnes, začal až v polovičke marca. Od dna na 80 USD sa aktuálne blíži ku 100-percentnému zhodnoteniu. Cena sa po dlhšej dobe počas dnešného dňa dostala na 140 dolárov.

Prečítaj si aj: Chiliz (CHZ) vyrástol o 80 % – oplatí sa doň investovať a aké novinky prináša tento projekt?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre