IOTA vypustila BETA verziu novej peňaženky Trinity

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Spoločnosť IOTA Foundation nedávno predstavila novú používateľsky prívetivú krypto-peňaženku IOTA. Príbeh tohto softvérového projektu bol skutočne nevšedný a je super sledovať, ako rýchlo sa vyvíja. Mobilná beta verzia peňaženky je už hotová. Trinity na PC bude čoskoro nasledovať.

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

Ťažké začiatky Trinity

Peňaženka Trinity začala ako komunitný projekt. Navrhli ju nadšenci, ktorým za to nikto neplatil. Tento amatérsky projekt sa rýchlo rozvíjal a po nejakom čase ho prebrala IOTA Foundation.

Cieľom bolo pridať Trinity dôveryhodnosť, odstrániť všetky veľké bugy a vytvoriť
“idiot-proof” dizajn, teda zabezpečiť čo najmenšie množstvo problémov spôsobených samotnými užívateľmi. Inými slovami vyradiť z hry ľudský faktor.

Trinity – IOTA peňaženka pre začiatočníkov

Trinity wallet poteší hlavne príjemným prostredím. Nemusíte sa báť. Softvér vám všetkým prevedie.

O bezpečnosť sa postaral systém Paramount Security. Ide o bezpečné úložisko privátnych kľúčov zabezpečených silným šifrovaním a dvoj-faktorovou autentifikáciou, ktorá chráni vaše peniaze.

Pomocou Trinity wallet získate prístup k niekoľkým účtom a stačí, ak si zapamätáte jedno heslo. História transakcií a zostatky na účtoch sa aktualizujú automaticky aj medzi väčším počtom zariadení.

IOTA je skvelá aj vďaka rýchlym prevodom, ktoré sú navyše bez akýchkoľvek poplatkov. Trinity wallet navyše sleduje aktuálnu cenu IOTY na jednotlivých burzách a pravidelne ju pre vás aktualizuje.