ICO Bgogo (BGG) – Nová burza pod kontrolou superuzlov

BITmarkets BITmarkets

Behom vzostupu cien na konci minulého roka sa ukázalo, že je potrebné výrazne podporiť infraštruktúru okolo kryptomien. Burzy zastavili svoje registrácie a ukázalo sa, že kryptomeny ešte nie sú pripravené na masový prísun užívateľov. Preto je potrebné, aby vznikali nové burzy. Bude Bgogo jednou z tých kvalitných?

Bgogo je projekt, ktorý vzniká ako kombinácia centralizovanej burzy a decentralizovaného systému pridávania nových digitálnych majetkov. Na jednej strane je tu tím Bgogo, ktorý zaisťuje chod samotnej burzy a na strane druhej je podkladový blockchain, podľa ktorého sa bude určovať, kto má aké práva na burze.

Najväčšou inováciou je fakt, že 21 najbohatších adries bude tvoriť superuzly. Tieto adresy potom budú mať právo rozhodovať o tom, čo sa bude na burze Bgogo obchodovať. BGG sa prezentuje ako komunitný projekt určený pre komunitu, ale je to veľmi ďaleko od pravdy. Primárne budú z tejto architektúry ťažiť tí najbohatší majitelia, ktorí budú získavať 20 % z poplatkov za tokeny, ktoré pridali.

Na druhej strane, užívatelia budú môcť získavať po dobu 4 rokov poplatky za obchodovanie naspäť vo forme BGG tokenov. V podstate to znamená, že ak obchodujete medzi ETH a BTC, tak zaplatíte poplatok v ETH a o pol hodiny vám na účet príde ekvivalentná časť v podobe BGG tokenov. Ide teda o predĺžené ICO, kedy budú užívatelia získavať tokeny BGG v priebehu nasledujúcich 4 rokov.

Hlavné informácie:

  • Nová burza
  • Systém superuzlov
  • Pridávanie tokenov superuzlami
  • Vracanie poplatkov vo forme BGG

Kompletnú analýzu ICO Bgogo (BGG) nájdete na Trading11.

Oficiálny web: https://www.bgogo.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Adam.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.