binance

Tím kryptoburzy Binance narazil v priebehu údržby systému na problém, kvôli ktorému bolo na niekoľko hodín predĺžené pozastavenie obchodovania aj výberov z burzy.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading 11 iba za 10€ mesačne.

Problém bol počas dnešnej noci vyriešený a podľa vyjadrenia zástupcov burzy by malo už všetko fungovať ako obvykle.

Tím Binance informoval o situácii priebežne na Twitteri:

Okrem údržby burza Binance opäť zalistovala ďalší coin, KEY, pridala nové páry KEY/BTC a KEY/ETH a ďalej ešte oznámila spustenie aplikácie Binance Info, ktorá bola predstavená ako revolučný počin:

Kryptoburza Binance sa poslednou dobou prudko rozvíja, okrem sťahovania na Maltu kvôli lepším legislatívnym podmienkam od štátu tiež zalistováva mnoho nových coinov a o ich ďalších aktivitách vás priebežne informujeme v našich článkoch. Z posledných článkov vyberáme napríklad:

Binance zalistovala bytecoin

Binance pripravuje miliardový fond na správu rizikového kapitálu

Binance zdvojnásobuje províziu za odporúčanie

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
medium.com
cryptorecorder.com
cryptoglobe.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre