Bitcoin letí nahor a atakoval 5600 USD – Post veľkonočná pumpa je tu!

BITmarkets BITmarkets

Obrovská post Aprílová pumpa je za nami a teraz to vyzerá, že sme svedkami ďalšej – tentoraz post veľkonočnej pumpy. Bitcoin od dnešného rána (8:00) posilnil o celých 200 dolárov a teraz sa nachádza na cene ľahko cez 5600 USD.

Prečo údajne vznikla po-veľkonočná pumpa sa môžete pozrieť TU.

Či je to náhoda alebo si niekto zaumienil pumpovať BTC po sviatkoch je vo hviezdach. Rovnako rýchlo, ako pumpy vznikli, môžu však prísť dumpy (prepady). Buďte preto veľmi obozretní, zatiaľ ešte nie je dôvod k radosti. Hoci to tak môže vyzerať, bullrun je možno v dohľade a môže to byť jeho začiatok, ale zatiaľ nie je potvrdený. Stále je teda v hre veľká korekcia smerom nadol.

Ako sú na tom altcoiny? Aktuálne ceny nájdete TU – vedie sa aj tomu vášmu?

Dnešný graf BTC – pumpa

Verejnosť už dva roky očakáva, kedy sa Bitcoin podarí dostať späť na hodnoty okolo 20 000 dolárov. Podľa analytika spoločnosti USB Kevina Denneana čaká Bitcoin dlhá, neľahká a strastiplná cesta. Nič však nie je nemožné. Celý článok si môžete prečítať TU.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Čítajte ďalej

Prijímanie XRP v malých oobchodoch sa stáva skutočnosťou – prichádza aplikácia pre iOS a Android

 

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

 

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.