Bitcoin letí nahor a atakoval 5600 USD – Post veľkonočná pumpa je tu!

1
velikonovce-wow

Obrovská post Aprílová pumpa je za nami a teraz to vyzerá, že sme svedkami ďalšej – tentoraz post veľkonočnej pumpy. Bitcoin od dnešného rána (8:00) posilnil o celých 200 dolárov a teraz sa nachádza na cene ľahko cez 5600 USD.

Prečo údajne vznikla po-veľkonočná pumpa sa môžete pozrieť TU.

Či je to náhoda alebo si niekto zaumienil pumpovať BTC po sviatkoch je vo hviezdach. Rovnako rýchlo, ako pumpy vznikli, môžu však prísť dumpy (prepady). Buďte preto veľmi obozretní, zatiaľ ešte nie je dôvod k radosti. Hoci to tak môže vyzerať, bullrun je možno v dohľade a môže to byť jeho začiatok, ale zatiaľ nie je potvrdený. Stále je teda v hre veľká korekcia smerom nadol.

Ako sú na tom altcoiny? Aktuálne ceny nájdete TU – vedie sa aj tomu vášmu?

Dnešný graf BTC – pumpa

, Bitcoin letí nahor a atakoval 5600 USD – Post veľkonočná pumpa je tu!

Verejnosť už dva roky očakáva, kedy sa Bitcoin podarí dostať späť na hodnoty okolo 20 000 dolárov. Podľa analytika spoločnosti USB Kevina Denneana čaká Bitcoin dlhá, neľahká a strastiplná cesta. Nič však nie je nemožné. Celý článok si môžete prečítať TU.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Čítajte ďalej

Prijímanie XRP v malých oobchodoch sa stáva skutočnosťou – prichádza aplikácia pre iOS a Android

 

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

 

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Libor Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Libor
Guest
Libor

Existujú jednorázové či jednodňové pumpy a pumpovacie obdobia. Pumpovacie obdobia trvajú zhruba 3 až 6 týždňov. Potom to koriguje späť do mŕtveho trhu a čaká sa nové jednorázové pumpy či pumpovacie obdobie. Hore či dole ? To vedia len pumpári. To nie je o organickom trhu, je to o hre pumpárov proti retailu.