Binance spustila skúšobnú verziu decentralizovanej burzy

BITmarkets BITmarkets

Najväčšia burza burza v oblasti kryptomien, Binance, spustila testovaciu verziu svojej decentralizovanej kryptoplatformy.

Spoločnosť oznámila, že nová burza s názvom Binance DEX je odteraz k dispozícii aj pre verejnosť. Môžete si tak celú platformu vyskúšať, vytvárať portfólia a podobne.

Binance tiež odhalila Blockchain Explorer pre testnet. Volá sa Binance Chain a je prepojený s DEX, aby mohli investori vystupovať ako jednotlivé uzly a mali svoje vlastné súkromné kľúče ku kryptomenám.

Nie sme teda ďaleko od konečnej implementácie, avšak Binance nechce spustiť ostrú verziu decentralizovanej zmenárne skôr, ako získa spätnú väzbu od komunity.

VĎAKA Binance DEX PRINÁŠAME novú rovnováhu meDzi bezpečnosŤOU, sLobodou a jednoduchosŤOU používANIA, takže máte VÄČŠIU ZodpovEdnosŤ a lepšIU kontrolu nad SVOJIMI OSOBNÝMI zdrojMi. 

– povedal spoluzakladateľ Binance a generálny riaditeľ Changpeng Zhao.

Binance DEX sa už podarilo do platformy integrovať Trust Wallet a výrobcu hardvérových portfólií Ledger.

Binance po prvýkrát oznámila plán rozvíjať vlastnú decentralizovanú krypto burzu v marci 2018.

Zhao sa tiež pochválil, že Binance Chain má “takmer okamžitú finalizáciu transakcií” a je schopný obslúžiť rovnaký objem transakcií, aký je dnes na Binance.com.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz M.