PORTI Hologram

Inovatívny startup PORTI Hologram vyvíja technológiu, ktorú si donedávna mohli užívať iba hrdinovia sci-fi filmov. Hologramy ako zo Star Wars ti umožnia ponoriť sa do konverzácie a zabudnúť, že tvoj kamarát, priateľ či priateľka je v skutočnosti kilometre ďaleko. Ideálne v čase pandémie však?

Nový holo portál poskytne detailnejší a realistickejší obraz, ako legendárne vystúpenie mŕtveho rapera Tupaca z roku 2012.

Tento výdobytok modernej techniky však ani zďaleka nie je lacný. Zaplatíš zaň 60 000 dolárov (cca 50 000 eur). To je naozaj veľa no nesmieme zabúdať, že ide o prvé komerčné zariadenie svojho druhu. Až spoločnosť svoj vynález dostane do sériovej výroby, určite bude oveľa lacnejší.

Môže vás zaujímať: Marihuana pre deti či proti akné? 6 faktov o CBD, o ktorých ste možno nevedeli

PORTL chystá ďalšie verzie ktoré chce umiestniť do kín a zmenšenú verziu aj do tvojej domácnosti

Holoportál bude vyzerať ako akési dvere, v ktorých sa počas videohovoru objaví celá osoba. Poskytuje kvalitnú sústavu reproduktorov ktorá celú ilúziu ešte vylepší. PORTL tiež pracuje na verzii ktorú chce uviesť do kín. 3D filmy tak dostanú úplne nový rozmer!

Vo vývoji je aj zmenšená low-end verzia pre menej majetných zákazníkov. Menší hologram síce nebude tak presvedčivý, no aj tak pôjde o vychytávku, o ktorú bude mať záujem množstvo ľudí. Samozrejme, ak PORTL svoj produkt ponúkne za dobrú cenu.

Tešíš sa na sľubnú holografickú budúcnosť?

View Results

Loading ... Loading ...

Holografický telefón znie naozaj dobre, no čo by ste povedali na autonómne auto? Zverili by ste niečomu takému do rúk svoj život? Pozrite sa, ako umelá inteligencia nabúrala hneď po začatí pretekov:

Chcete autonómne auto? Pozrite ako nabúrala umelá inteligencia a prejde vás to

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance