Halloween (dušičky) sa blíži! Zopakuje sa historická pumpa Bitcoinu? + ANKETA

0
bitcoin rast

Mesiac november sa blíži a spolu s ním aj špekulovanie nad halloweenskou (na Slovensku dušičkovou) pumpou. Kráľ kryptomien sa momentálne dostal do akéhosi limba a nevie sa rozhodnúť, ktorým smerom sa vydá. Tento dátum by mu mohol pomôcť. Pumpa na dušičky totiž už raz Bitcoin vytrhla z podobnej situácie. 

“Pred štyrmi rokmi Bitcoin prešiel cez niečo, čo si budem navždy pamätať ako Halloweensku pumpu. Cena v priebehu niekoľkých týždňov vyskočila o 50% – konečne tak prerazila strop na 300$, pod ktorým bol Bitcoin od začiatku 2015”

V tej dobe to bol skutočne kľúčový krok, keďže Bitcoin ani zďaleka nemal takú reputáciu ako teraz a stále pociťoval dôsledky pádu burzy Mt. Gox. Dokonca aj niektorí fanúšikovia kryptomien si neboli istí, či Bitcoin skutočne má nejakú budúcnosť v centralizovanom svete moderného sveta financií.

S nízkymi objemami na burzách a obrovským 30 000 BTC sell wallom na 300$ hladine to dlho vyzeralo beznádejne.

Sice o tom neviete, ale nový Microsoft Flight simulator vám vyrazí dych. Pozrite si zábery z alfa verzie

Dočkáme sa na konci roka Bitcoin rallye?

Aj dnes sme sa ocitli v podobnej situácii. I keď z dlhodobého hľadiska je Bitcoin jasne bullish, momentálne rastu nad 10 000 $ nedávame veľkú šancu. Ako sme však písali pred dvoma týždňami, veľa prominentných traderov verí v skorý návrat Bitcoinu do päťciferných čísel. 12 000 $ je v tomto prípade kľúčová hladina. Jej prekonanie nám otvorí cestu k ATH.

Čo si myslíte vy?

Na ktorú fibo úroveń podĺa vás Bitcoin klesne vrámci tejto korekcie?

View Results

Loading ... Loading ...

Špekulácie sú síce pekné, ale väčší význam má technická analýza. Jedna dnes vyšla na BitLinku! Poďte sa na ňu pozrieť. A nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho YouTube kanálu (červené tlačidlo pod videom)

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance