Graf na dnes: čaká Solanu ťažký pokles?
Graf na dnes: čaká Solanu ťažký pokles? Zdroj: https://www.shutterstock.com/Voar CC

Kryptomene Solana sa počas predchádzajúcich dni darilo dostať sa a udržať na úrovni okolo 110 dolárov. Nad touto cenou sa držala trikrát za posledný týždeň. Pre korekciu Bitcoinu a Indexu S&P 500 nastal aj v jej prípade pokles. Čo môže Solanu čakať v blízkych dňoch?

Čaká Solanu pokles?

V čase písania článku sa obchodovala Solana za 101 dolárov. Minca sa obchoduje v klesajúcej trendovej línii, čo znamená, že SOL by mohol pokračovať ďalej v korekcii. Do úvahy prichádzajú cenové hladiny 87 až 80 dolárov. Naznačujú to zvýšené objemy predajcov, ktorí sú aktívnejší ako býci.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Graf na dnes: Solana a indikátory ceny
Graf na dnes: Solana a indikátory ceny. Zdroj: Tradingview

Indikátor RSI signalizuje zvýšenú predajnú silu, avšak došlo aj k miernemu zvýšeniu, čo môže naznačovať, že býci skupujú poklesy. Indikátor MACD, ktorý je zodpovedný za určovanie trhovej hybnosti, indikoval medvediu schopnosť na trhu. Pri vyššie uvedenom ukazovateli vykazovala minca v čase písania článku medvedí signál.

Keďže Bitcoin vykazuje prevažne medvedie signály, v prípade jeho poklesu možno s istotu tvrdiť, že Solana opustí súčasnú cenovú rovinu a zavíta do úrovne okolo 80 USD. Pokiaľ zlyhá tento support, najbližšia úroveň, kde by sa cena mohla zastaviť, sú úrovne okolo 30 dolárov, čo by predstavovalo vynikajúcu príležitosť na nákup do dlhodobého držania.

Čítaj ďalej: Šok pre hodlerov XRP! Hlavný právnik: „Súdny proces Ripple vs. SEC skončí až v roku 2023“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre