cryptotreasures_titulka_krypto_gaming

minulom článku sme predstavili hru pre Android, ktorá vie priniesť nejaké to krypto vo forme HORA tokenu. Dnes si predstavíme pirátske lovenie pokladov, ktoré mimo toho, že ide o hru, tak isto dokáže nejaké kryptomeny získať pre vás a to len obyčajným hraním. Fotky a dôkazy prikladáme. O čo teda ide?

Všetko začal vývojársky tím kryptomeny Phoneum

Tím, ktorý stojí za vytvorením kryptomeny Phoneum vytvoril mimo Cloud earning aplikácie aj hru Crypto Treasures spolu s nadväzujúcou hrou Cannon Blast. Všetko pre Android platformu. V hre Crypto Treasures plníte rôzne úlohy, či už je to niečo ako koleso šťastia, logické úlohy, alebo len jednoduché klikačky. Za tieto úkony dostávate body tzv. zlaté mince. Za tieto nahraté zlaté mince dokážete nakúpiť náradie na vyzdvihnutie truhly z mora, dokonca aj kľúč pre jej otvorenie. Truhla vám okrem toho, že primárne ponúka kryptomenu Phoneum (PHM) dá aj ďalšie prostriedky či už rôzne urýchľovače, štvorlístok pre väčšiu šancu dostať lepšiu odmenu a pod.

Okrem hry aj odmeny v reálnych kryptomenách?

Všetky odmeny, ktoré Vám hra ponúka sú virtuálne a slúžia len na pobavenie, avšak hra sem tam uvoľní aj skutočné kryptomeny priamo na ich vnútornú peňaženku. Viete tak v truhle hocikedy nájsť napr. 1,2 Doge, 0,15 XRP, 4500 Ethereum gwei, alebo aj 600 satoshi z Bitcoinu. Okrem týchto kryptomien získavate aj EOS, Stellar, Tron, Litecoin a veľa ďalších tokenov. Minimálne čiastky na výber sú však privysoké a snáď ich časom znížia.

cryptotreasures_rewards

Cannon Blast

V prípade, že vám dôjdu možnosti ako získať zlaté mince a pokračovať v hre Crypto Treasures je tu ešte jedna samostatná hra naviazaná na jeden účet. Volá sa Cannon Blast a vašou úlohou je zostreľovať vašou pirátskou loďou ostatné lode. Za najvzdialenejšie máte najviac bodov a za tie bližšie menej. Nesmiete však trafiť mínu, po troch trafených mínach pre vás hra končí. Ak chcete pokračovať, musíte si pozrieť reklamu. Po uplynutí času sa vám body zrátajú a získate odmenu v zlatých minciach, ktoré sa vám automaticky prenesú do balance hry Crypto Treasures.

Spojenie komunity hráčov

Celkovo je projekt veľmi podarený a tvorcovia prinášajú pravidelný update aplikácií. Nedávno pribudol tzv. Pub, kde medzi sebou môžete komunikovať s ostatnými hráčmi prostredníctvom jednoduchého chatu. Ako sme spomínali, v hre riešite aj rôzne úlohy, či už matematické alebo logické. Vďaka tomuto chatu s ostatnými hráčmi tak viete získať cenné odpovede a výsledky.

Hra, ktorá je pekne spracovaná a zároveň vás ešte odmeňuje je ideálna kombinácia. Tak prečo ju neskúsiť, nie? ?

Mohlo by Vás zaujímať

Tento chlapec vyvíja profesionálne hry! – A čo ste tento rok stihli vy?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.