[PREHĽAD TRHU] Čo to ten trh vyvádza? – Bitcon práve otestoval 11 100 $ a už je späť

2

Včera sme publikovali VIDEO-predikciu trhu, v ktorej sme rozobrali dva najpravdepodobnejšie scenáre. Jedno bolo jasné, Bitcoin čaká väčší pohyb. Ten nakoniec prišiel už včera a prepadli sme sa z 11 800 $ na súčasných 11 400 $. Trh sa pohybuje v rámci ABC korekcie a mal by doraziť až na 11 000 $.

S tým súhlasí aj René, ktorý práve publikoval svoju vlastnú analýzu. Aj z nej vyplýva, že prepad na 11 000 $ je nevyhnutný.

Trh sa teda nakoniec vydal tou menej pravdepodobnou cestou a po konsolidácii pod rezistenciou v intervale 11 800 – 12 800 $ sa vydal dole. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o manipuláciu zo strany veľkých hráčov ktorí chcú nakúpiť nejaké lacné Bitcoiny pred tým, než pôjdeme hore.

Túto situáciu som v piatok popísal aj ja vo svojom článku. Podľa mňa ide iba o krátkodobú záležitosť a ak obchodujete na väčších časových rámcoch, nemusíte jej venovať priveľa pozornosti. Tlak býkov je obrovský, Bitcoin nabral šialené momentum a je iba otázkou času, než oslávime nové ATH.

Než však budeme pokračovať v článku, je dôležité poznamenať, že nenesieme zodpovednosť za prípadné straty spôsobené obchodovaním na burze podľa tohto článku. Ak chcete rady od skutočných profesionálov, využite našu špeciálnu akciu na Trading11 a stavte sa s nami o to, že Bitcoin do konca septembra dosiahne nové historické maximum. Ale pozor! Táto špeciálna akcia trvá iba do konca týždňa!

[ANKETA] Bitcoin stúpa na nové ATH! – Dosiahne ho ešte v tomto roku?

Aktuálny vývoj BTC – a čo blízka budúcnosť?

Neviem ako vy, ale ja osobne vidím na daily grafe BTC/USD klesajúci kanál. A to, čo sa deje v posledných troch dňoch je odraz od vrchnej klesajúcej trendline. Bitcoin má obrovský rastový potenciál, no do konca mesiaca je ešte ďaleko. Mne osobne dáva prepad dosť veľký zmysel. Bitcoin sa už pravdepodobne nikdy nedostane na tieto hodnoty a veľryby si nenechajú poslednú možnosť nakupovať za štvorciferné sumy.

1D BTC/USD - Bitstamp

Túto svoju teóriu by som ešte rád podporil pohľadom na weekly graf, kde sa nám sformoval rovnoramenný trojhuholník. Parabolický rast Bitcoinu z prvej polovice tohto roka bola iba ilúzia. V skutočnosti zatiaľ rastie lineárne a jeho rastové tempo je naozaj rýchle (dôvodom sú nákupy a investície zo strany inštitúcií a hedge-fondov z Wall Street).

Tejto stúpajúcej trendline by sme sa mali držať aj v budúcnosti. Volatilita trhu je stále približne rovnaká, ako bola pred troma mesiacmi čo naznačuje, že ide o normálne status quo trhu.

1W BTC/USD - BitstampJa osobne si myslím, že ďalší rast má ešte čas. Ak budúci týždeň vytvoríme nové vyššie low (tipujem to na pozvoľný pokles na cca 10 000 $ a následný odraz smerom hore), tak by sme koncom mesiaca mohli vystúpiť z trojuholníka a pokračovať smerom hore na nové ATH.

A čo si myslíte vy? Veríte, že BTC sa každú chvíľu utrhne a pôjde hore, alebo ešte máme čas? Napíšte nám vaše názory do komentárov. Sme na ne veľmi zvedaví 🙂

A čo je najdôležitejšie, sledujte nás na facebooku. Nenechajte si ujsť naše spravodajstvo!

Čo čítať ďalej?

Vlastníte nejaké Litecoiny? Tak POZOR! Možno sú v ohrození! Uistite sa, že ich máte v bezpečí.

Pozor! Litecoin peněženky pod útokem – Je ta vaše v bezpečí?

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Samuel Slavkovskýhugo Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
hugo
Guest
hugo

ja som čakal že to pôjde dole , keďže btc je manipulované kade tade a určite aj na tých najväčších miestach aké si dokážeme predstaviť nebude také ľahké predpovedať smer. áno vecina indikátorov ukazuje hore ale to môže taktiez predpovedať opak a už sa to viac krát potvrdilo ale zase nie vždy čiže o čo ide je zmiasť a oskubat nás čo je aj logické ,ale samozrejme je dobré vedieť analýzy a orientovať sa v pravdepodobnosti veľa krát sa dá trafiť a pekne zarobiť .