aircoins_augmented_game_crypto

Po malej pauze prinášame opäť zaujímavú Android hru Aircoins pre vaše telefóny na „zabitie“ nudy. Tentoraz však okrem telefónu budete musieť zapojiť do hry aj svoje nohy. Kryptomeny totiž budete hľadať všade, kam sa len pohnete prostredníctvom GPS senzoru a dát. Pripomína vám to niečo?

Podobné hry tu už boli. Bude sa tento trend rozširovať?

O hre, ku ktorej by sme túto našu prirovnali, ste už určite počuli. Pokémon GO bola jedna z prvých úspešných Augmented Reality hier. V hre ste behali so svojím telefónom po miestach, ktoré vám hra zobrazovala a chytali pokémonov prostredníctvom svojho telefónu. Podobne je to pri Aircoins. Akurát nelovíte pokémonov, ale kryptomeny. Tie sú na mape náhodne rozmiestnené a generované.

Augmented Reality? Čo to je?

Pri Augemented Reality hrách akou je aj Aircoins sa využíva predovšetkým zadná kamera telefónu. V tejto technológii sa spája reálne svet zachytený kamerou s virtuálnym, ktorý je do tohto sveta dosadený na displeji telefónu alebo doplnený v okuliaroch virtuálnej reality.  Kombináciou reality a virtuálneho sveta sa vie dosiahnuť veľmi pútavý a zaujímavý efekt, ktorý dokáže zaujať dlhé hodiny.

Aircoins nie je len hra!

Túto hru nájdete a stiahnete priamo na Google play pod názvom Aircoins Augmented Reality Treasure Hunt. Po nainštalovaní a vytvorení konta môžete začať hrať. Na správnu funkčnosť potrebujete mať spustené dáta resp. prístup na internet a ideálne spustenú Polohu (GPS).

Základným rozdielom Pokémon GO a Aircoins je ten, že Aircoins hra vás reálne odmeňuje a svoje coiny dokážete aj odoslať do vašich peňaženiek alebo na burzu. Podporované sú prevažne nové shitcoiny, ktoré sa potrebujú zviditeľniť a táto aplikácia im v tom má pomôcť. Sú tam známejšie aj menej známe, spomenieme napr.  Reddcoin, Bitcoin Black, HostCoin, Diamond alebo priamo Aircoin. Aktuálne je však posielanie z Aircoins aplikácie vypnuté, no tvorcovia ho spustia až pripravia prepracovanejší systém. Zatiaľ môžete veselo zbierať 🙂

Je to síce len hra, ale je potrebné dávať pozor!

Už po vydaní Pokémon GO hry sa začali titulky novín plniť o tom, ako sa niektoré deti dokážu venovať pohľadom na displej a zabúdajú pritom na svoje okolie. Po uvedení hry Aircoins sa našlo takisto niekoľko ľudí, ktorý kvôli získaniu kryptomien riskovali svoje zdravie a ohrozovali bezpečnosť seba a druhých. Pohľad na displej telefónu pri prechádzaní ciest, lesov či mostov nemusí vždy dopadnúť dobre. Neriešte získanie coinu na úkor vlastného bezpečia. Nejde predsa o vysoké finančné čiastky 🙂

Čo čítať ďalej?

3 spôsoby, ako zbohatnúť na kryptomenách – ktorý z nich je najlepší?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance