First Crypto ETF ohlásilo spoluprácu s Cryptodata.sk

2

First Crypto ETF ohlasuje spoluprácu so spoločnosťou Cryptodata, datacentrum Datacube. Spolupráca sa bude týkať využívania dátového centra pre niektoré fázy projektu. Vďaka bezpečnostným štandardom a profesionálnemu prístupu bude možné datacentrum využívať pri spustení cold wallet vaultu. Datacentrum spĺňa vysoké štandardy Tier-3. Spolupráca sa bude týkať aj monetizovania vyťažených coinov, ich akvizícia do portfólia First Crytpo ETF alebo predaj prostredníctvom kryptoburzy.

Disclaimer: Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou First Crypto ETF

Vysoký štandard

Cryptodata disponuje najmodernejším datacentrom v strednej Európe s vysokým štandardom bezpečnosti. Objekt datacentra je 24 hod. strážený, možnosť odberu energie je na úrovni 20 MW. S nižšou cenou elektrickej energie, chladenými priestormi a možnosťou platiť aj v kryptomenách, Cryptodata minerom umožňuje umiestnenie alebo prenájom zariadení na ťažbu kryptomien.

,,First Crypto ETF získalo stabilného a seriózneho partnera do svojho projektu.“

Povedal k tomuto kroku CEO Peter Vrábel. Krok je v súlade s politikou – spolupracujeme s najlepšími – ktorú od začiatku uplatňuje. First Crypto ETF ponúka možnosť participovať na kryptomenách prostredníctvom jedného tokenu. Cez jeden token získava každý podiel na portfóliu 10 kryptomien. Okrem toho spoločnosť buduje vlastné bezpečné uskladnenie kryptomien, tzv. Digital Asset Custody a na trh príde s vlastnou kryptoburzou. Spoločnosť je vo fáze ICO.

Viac o ICO spoločnosti First Crypto ETF sa dozviete v tomto článku.

,,Cryptodata je dynamická a flexibilná spoločnosť, ktorá ako prvá prináša na Slovensku riešenia pre priemyselnú ťažbu kryptomien. Záujemcov o ťažbu kryptomien celosvetovo pribúda a Cryptodata má dostatočné energetické a priestorové kapacity, rovnako ako aj viacero metód chladenia. Vďaka tomu vie poskytnúť cenovo výhodné služby v profesionálnom datacentre na najvyššej úrovni TIER 3.“

Povedal CEO Cryptodata.sk Marek Rattaj.

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JancoMarko Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Marko
Guest
Marko

Ni neviem, ale ako čítam, tak cryptodata ké Rumunská firma, nie Slovenská…

Janco
Guest
Janco

Idea dobra avsak nic nove pod slnkom co by mohli poskytnut. Tým zlyhal pri overovani KYC na icobenchi. Zatial som si nevsimol aby bola dostupna aspon nejaka alpha verzia platformy. Ico sale portal rieseny cez worpress. Neviem no. Vyzera to pofiderne ale uvidime. Osobne by som sa drzal od toho co najdalej.