First Crypto ETF spúšťa ICO, prináša profesionálny prístup a inovatívnu technológiu

3

First Crypto ETF spúšťa ICO. Záujemcom ponúka 59 500 000 tokenov pri cene 0.2 euro centu za 1 token. ICO je otvorené od 19. Februára. Všetci účastníci majú možnosť registrovať sa na web stránke a vytvoriť si vlastné konto. Projekt, ktorý prešiel úspešným pre-ICO sa tak posunul do ďalšej fázy. Obchodovanie tokenu bude zaručené na viacerých krypto burzách. Prvú krypto burzu, kde bude možné s tokenom obchodovať, oznámi First Crypto ETF už počas ICO. Viac o First Crypto ETF sa dozviete v tomto článku.

Disclaimer: Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou First Crypto ETF

Ako to funguje

Každý účastník získa token, ktorý reprezentuje portfólio 10 kryptomien s dostatočnou likviditou a atraktívnosťou. Hodnota tokenu bude naviazaná na vývoj hodnoty kryptomien. Širokej verejnosti, ale aj skúseným hráčom sa tak otvára jednoduchá príležitosť ako participovať vo svete kryptomien. Namiesto nákupu množstva kryptomien bude stačiť jediný token. Token First Crypto ETF tak šetrí čas aj náklady spojené s nákupom, analyzovaním a ťažkou voľbou, do čoho ísť.

Obchodovať bude authorize engine

Manažment portfólia zabezpečí inovatívna a inteligentná technológia – authorize engine. Technológia je unikátne programovaná pre potreby manažmentu kryptomien. Technológia s precíznosťou umelej inteligencie bude riadiť nákupy a predaje a paralelne udržiavať cenu tokenu v súlade s hodnotou portfólia.

Technológia beží na vyspelej hardwarovej infraštruktúre a renomovaných cloudových riešeniach. Softwarovú časť zabezpečuje skúsený tím programátorov z renomovanej spoločnosti Vacuumlabs, ktorá má skúsenosti s programovaním pre finančné inštitúcie a banky.

first crypto etf logo

Vďaka unikátnej technológii dôjde k šetreniu nákladov spojených s nákupom a predajom kryptomien. First Crypto ETF dáva garanciu prehľadnosti a transparentnosti. Portfólio aj aktivity budú auditované audítorom z veľkej 4 (KPMG, EY, PwC, Deloitte). Prehľadnosť a transparentnosť je pre projekt First Crypto ETF dôležitá. Na rozdiel od iných projektov ICO volí proklientský prístup a nerobí z účastníkov ICO rukojemníkov alebo obete.

Kryptomeny v portfóliu budú starostlivo a bezpečne uschované na cold walletoch. V ďalšej fáze príde projekt s vylepšeným riešením Digital Asset Custody, ktorý poskytne štandardy porovnateľné s custodianmi vo finančnom svete.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.