Facebook prijíma blockchainových špecialistov do svojho startupu!

BITmarkets BITmarkets

Podľa dnešného oznámenia, v poslednom kalifornskom sídle spoločnosti Facebook, sa hľadá päť nových zamestnancov na blockchainové oddelenie.

Nové voľné miesta boli zverejnené na sieti LinkedIn. Spoločnosť hľadá ľudí na pozície data scientist, growth product manager, product manager, inžiniera a manažéra obchodných operácií.

Popis pozícií prezrádza oblasti, ktorými sa Facebook bude pravdepodobne zaoberať:

BLOCKCHAINOVÝ TÍM JE  ŠTARTOM  VNÚTRI FACEBOOKU – SKÚMAME MNOHO OBLASTÍ ZÁUJMU VO VŠETKÝCH ASPEKTOCH TECHNOLÓGIE BLOCKCHAIN. NAŠÍM PRVORADÝM CIEĽOM JE POMÔCŤ MILIARDÁM ĽUDÍ OHĽADOM PRÍSTUPU K VECIAM, KTORÉ TERAZ NEMAJÚ– AKO JE ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ, SPRAVODLIVÉ FINANČNÉ SLUŽBY ALEBO NOVÉ SPÔSOBY UKLADANIA ČI ZDIEĽANIA INFORMÁCIÍ.

Spoločnosť tiež nedávno hľadala senior právnika so skúsenosťami v oblasti blockchainu a platieb. Táto osoba má byť zodpovedná za rozvoj a vyjednávanie širokej škály dohôd týkajúcich sa blockchainu, ako aj poskytovanie poradenstva ohľadom rôznych právnych rizík súvisiacich s technológiou.

Čo čítať ďalej:

Všetko, čo vieme o Facebook coine – Ohrozí Bitcoin?

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz M.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.