Elon Musk
Elon Musk. Zdroj: Shutterstock, Naresh111

Generálny riaditeľ gigantickej spoločnosti Tesla a veľký fanúšik kryptomien, Elon Musk, bol opäť aktívny na svojom twitterovom účte. Tentokrát sa pokúsil zosmiešniť propagátorov Webu3.

Elon Musk vtipkoval o Webe3 a NFT

Šéf Tesly na Twitteri zdieľal obrázok populárneho komiksu „Urinal Etiquette“, ktorý vyobrazuje muža vstupujúceho na pánske toalety, aby neznámemu mužovi reprezentoval svoj názor a podporukryptomien, Webu3 a decentralizovaných autonómnych organizácií DAO.

Mohlo by ťa zaujímať: FED bude rokovať už tento utorok – Na čo sa pripraviť?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Vo svete kryptomien sa pojem Web3 vyskytuje stále častejšie. V podstate ide o novú verziu alebo iteráciu internetu, ktorá je založená na verejných blockchainoch. Web3 môže opäť ľuďom prinavrátiť vlastníctvo údajov prostredníctvom blockchainu a špičkových technológií.

Prečítaj si tiež: Populárne meme tokeny vytvárajú novú hernú „play-to-earn“ platformu

Tam, kde existuje množstvo fanúšikov, sa, samozrejme, objavuje aj opozícia, ktorá považuje Web3 iba za akýsi prostriedok pre krádež. A zdá sa, že do tejto skupiny ľudí zapadá aj Elon Musk, ktorý sa okrem iného pustil aj do sektoru NFT. Reagoval tak na tweet zakladateľa DOGE, Billyho Markusa, ktorý vidí v tomto sektore extrémne množstvo podvodov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre