AVAX hľadá dno korekcie
AVAX hľadá dno korekcie. Zdroj: Shutterstock.com/Vector-3D

Binance

AVAX sa nachádza v rovnakej fáze ako Bitcoin a tiež formuje reverzný pattern, ktorý ešte nebol potvrdený, a tak musíme počkať na preraz posledného maxima. Cene sa to však nedarí a pravdepodobne vytvorila klesajúce maximum. Podstatné bude teraz sledovať, ako sa cena zachová pri kontakte so supportom.

Trhová cena nedávno vytvorila krátkodobý sviečkový pattern, ktorý je reverzný a potvrdzuje tak klesajúce maximum. Cena však musí udržať posledný support na hladine bodu 1 a 3 na hodnote cca 79,00 $. Ak by cena spadla pod tento support, tak je pravdepodobné, že by hľadala nové dno korekcie a reverzný pattern by bol neplatný.

AVAX/USD 4H
AVAX/USD 4H. Zdroj: TradingView

Vyskúšaj náš produkt VIP signály! Čo v ňom nájdeš? Kompletný prehľad, analýzy a signály na 50 párov. Každý deň pre teba naši traderi pripravujú kompletné náhľady do ich aktuálne otvorených obchodov. Zároveň získaš prístup na pravidelne streamy a webináre úplne zadarmo. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Prečítaj si tiež – Táto metrika indikuje, že je ideálny čas na kúpu BTC. Bude makro trend pokračovať?

AVAX potrebuje potvrdiť reverzný pattern

Z krátkodobého hľadiska preto musíme vyčkať, či cena naozaj dokáže prekonať posledné maximum a potvrdiť reverziu korekcie. V tejto chvíli totižto cena môže ísť aj nadol aj nahor, pretože sa nachádza v sideway štruktúre, kde sa bijú medvede s býkmi. Pred skutočným rastom však cena musí ešte vychladnúť.

Z dlhodobého hľadiska korekcia buď našla dno, alebo ho čoskoro nájde. Nachádzame sa zatiaľ v akumulačnej zóne a primárny trend by mal pokračovať v raste. Z krátkodobého hľadiska cena musí potvrdiť dno korekcie.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza DOGE – narazila cena na dno korekcie? Aký support musí udržať?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre