Safemoon vyvíja NFT hru
Safemoon vyvíja NFT hru. Zdroj: Shutterstock.com/Hendrik Heemskerk

Vývojári SafeMoon Inu (SMI) sa spojili s Enjin Coin (ENJ), aby vyvinuli hru s názvom Moonshot Voyage. Hoci SafeMoon Inu znie ako mix dvoch populárnych tokenov, ktorými sú Shiba Inu a Safemoon, je to viac, než len meme coin. Nedávno bola dokonca kótovaná na burze WhiteBIT.

Tím SafeMoon Inu zahŕňa vysoko kvalifikovaných pracovníkov z viacerých disciplín od vývoja hier, marketingu, kybernetickej bezpečnosti a projektového manažmentu. Tím momentálne pracuje na hernej platforme s NFT poháňanou Enjin s názvom SMI PLAY.

Jeho prvá vlajková loď má byť hra Moonshot Voyage. Ide o bezplatnú strieľačku a lovcoch, ktorí cestujú vesmírom, aby našli legendárnu vesmírnu loď. Hra bude uvedená na trh v 1. štvrťroku 2022.

Moonshot Voyage
Moonshot Voyage. Zdroj: Cointelegraph

Prvý alfa test hry sa uskutočnil 6. – 7. novembra. Spomedzi tých, ktorí sa testu zúčastnili, 76,5 % hráčov hodnotilo svoju skúsenosť ako povzbudzujúcu (s hodnotením 4,5). Až 85,2 % hráčov hodnotilo integráciu NFT poháňanú Enjin a udelilo taktiež skóre 4,5.

Tím SafeMoon Inu plánuje po Moonshot Voyage vyvinúť ďalšie hry pre platformu SMI PLAY, kde by NFT z jednej hry mohli fungovať aj v iných hrách.

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – TOP 3 dôvody, prečo token XTZ narástol o 40 % za jediný deň

Kľúčové body projektu

SafeMoon Inu, smart token ERC-20, je meme a herný token riadený komunitou. Systém Anti-PaperHand rozdeľuje 2 % z každej transakcie medzi držiteľov. To stimuluje všetkých „hodlerov“ a odmeňuje ľudí, ktorí zostanú na palube. Pripravovaná herná platforma SMI PLAY s možnosťou hrania a zarábania s in-game NFT ponúkne ďalšie odmeny pre držiteľov tokenov SMI.

Tvorcovia SMI PLAY sa tiež zameriavajú aj na charitatívne organizácie, aby sa podelili o odmeny získané z doterajšieho úspechu s tými, ktorí to potrebujú. SafeMoon Inu sa nedávno pripojil k charitatívnemu kruhu MUNCH a venoval viac ako 5 ETH na charitu a vytvoril partnerstvo s projektom MUNCH. Okrem toho je Moonshot Voyage od SafeMoon Inu oficiálnym projektom Enjin Adopter.

Podľa tímu medzi ich najväčšie úspechy za posledných dvanásť mesiacov patrí:

  • partnerstvo s Enjin
  • získanie viac ako 15 000 držiteľov
  • dosiahnutie trhovej kapitalizácie 120 miliónov dolárov
  • úspešný alfa test Moonshot Voyage
  • kótovanie na kryptoburzách BKEX a WhiteBIT

Budúce plány SafeMoon Inu

Plány pre SafeMoon Inu sa rozrástli vďaka obrovskej rýchlosti, akou vývoj prebiehal. SafeMoon Inu je momentálne uprostred predpredaja NFT, otvoreného beta testu hry, ktorý prichádza na konci mesiaca, ako aj aktualizácie webovej stránky pomocou ovládacieho panela.

V 1. štvrťroku 2022 sa projekt plánuje dostať na viac búrz vrátane WhiteBIT. BKEX chce poskytnúť skorý prístup k spusteniu Moonshot Voyage 2022 a aktívne rozvíjať Moonshot Voyage a začať vývoj ďalšej hry.

Mohlo by ťa zaujímať – Predstavitelia Shiba Inu majú smelé plány – nová blockchainová hra môže nakopnúť token SHIB

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance