V tomto článku nájdete presný popis produktu Signály od spoločnosti Crypto Kingdom. Sami tento produkt využívame a môžeme potvrdiť, že od spojenia Crypto Kingdom s Mike Crypto Group (MCG) to funguje presne tak, ako je tu napísané.

Kvalita služieb Crypto Kingdom sa za dva roky ich pôsobenia na trhu výrazne zvýšila a dôkazom sú aj stovky spokojných zákazníkov.

Nášup informácií do tvojho mobilu

Na každého nového člena čakajú štyri špeciálne kanály v našej vlastnej aplikácii Beacoin, ktorá ti umožňuje každý signál ihneď nakúpiť alebo následne predať. Všetko priamo v Beacoine bez nutnosti liezť na stránku burzy.

Štyri informačné kanály

Prvým kanálom je kanál signálny, kam ti chodia signály – Každý signál má jasne definovaný vstup, výstup, ukážku grafu a všetky informácie potrebné k profitu – aplikácia ti krásne pípne, aby si mohol zadať svoj obchod. Priemerný zisk na signál je u nás okolo 20 %. Signál môže prísť na nákup kryptomeny, kde máš aj napísaný čas reakcie, alebo je to signál limitný, tzn. zadáš cenu na nákup danej kryptomeny a jednoducho čakáš. Tento kanál je určený pre úplných začiatočníkov.

Druhým kanálom sú predikcie a analýzy – Tento kanál zásobujeme analýzami, ktoré sú pre nás zaujímavé a často ich aj sami niektorí jedinci sledujú. Slúži vlastne aj ako výuka technickej analýzy v praxi. Nemusíš ho obchodovať.

Tretím kanálom je kanál univerzitný, kam posielame vzdelávacie materiály. Naším mottom je „vzdelávaj sa a zarábaj“. Našim cieľom je, aby si sa naučil obchodovať kryptomeny a našiel si svoj zárobkový prístup.

Štvrtým kanálom je potom informačný kanál ohľadom noviniek na celej kryptomenovej scéne, aby si bol kompletne informovaný, ak má napríklad burza odstávku, alebo sa stane čokoľvek iné dôležité. Celý deň sme v strehu!

Signály od Crypto Kingdom si môžete kúpiť tu.

Náruživé dopoludnie s Crypto Kingdom

Všetko začína okolo 8:00, kedy ti zasielame do informačného kanálu stav trhu po uplynulej noci, pretože väčšina pohybov kryptomien je práve v ranných hodinách.

Okolo 9:00 ti posielame do kanálu predikcií zaujímavé úrovne pre vysoko kapitalizované altcoiny voči doláru, ako BTC, ETH, LTC, TRX, XRP a mnoho ďalších. Cieľom je, aby si bol informovaný o dôležitých reakčných úrovniach, ak napríklad dané kryptomeny držíš dlhodobo.

O desiatej hodine posielame video analýzu, kde prezentujeme analýzu Bitcoinu pre aktuálny deň a zároveň rozoberáme otvorené signály. Ak zostáva viac času, tak ukazujeme grafy, ktoré aktuálne sledujeme pre signály.

Video: https://youtu.be/i8v1nkuZDCM

Behom dopoludnia sa môžeš tešiť ešte na ďalšie video, kde ukazujeme naše skutočné obchody, ktoré máme otvorené v rámci portfólia. Všetko úplne transparentne so skutočnými čiastkami použitými pre daný obchod.

Naše výsledky nájdeš tu.

Často dopoludnie ešte dopĺňame o nejaký zaujímavý článok zo sveta kryptomien.

Popoludnie patrí signálom

Po obede už máme nachystané všetky monitory a na nich pripravené grafy. Behom popoludnia ti posielame signály, ak je trh býčí. Ak je trh skôr negatívny, tak signály s limitnými vstupmi. Medzitým posielame grafy do kanálu s predikciami a ak je trh veľmi zlý, sústredíme sa na to, aby sme ti posielali vzdelávacie materiály do univerzity.

Ukážka signálu: https://prnt.sc/o1et2k

Naším cieľom je, aby si mal každý deň kvalitné informácie bez ohľadu na trh. Okrem nových signálov tiež poctivo pracujeme s otvorenými obchodmi. Sme v tom celú dobu s tebou.

Ukážka riadenia priebehu signálu: https://prnt.sc/o1et93

Večer rekapitulujeme celý deň

Večery by mali patriť koníčkom a rodine. Aby človek vytvoril veľké zisky obchodovaním kryptomien, musí byť psychologicky v pohode. Večer ti občas pošleme ďalšie video, kde rekapitulujeme daný deň so signálmi. Okrem iného o 19:00 pre teba vždy vychádza zaujímavé vzdelávacie video, či už o obchodovaní alebo technológii okolo kryptomien.

Ukážka večernej rekapitulácie:

Záver

A takto na plný plný plyn ideme každý deň po celý mesiac. Za mesiac tak pošleme cez 50 videí a 20-50 signálov podľa kvality trhu. Navyše plno vzdelávacích materiálov, aby si sa učil obchodovať a vybral si svoj vlastný obchodný štýl! Práve si si prečítal program najlepších signálov na CZ/SK scéne a to nielen svojimi výsledkami, transparentnosťou, ale aj tým, že ťa chceme vzdelávať, aby si vedel, čo obchoduješ!

Crypto Kingdom + Trading11

So spoločnosťou Crypto Kingdom sme sa spojili v rámci nášho projektu Trading11, aby sme vám sprostredkovali zďaleka najlepšiu podporu pri obchodovaní v českom a slovenskom jazyku.

Náš spoločný produkt Signály + Analýzy si teraz môžete zaobstarať so špeciálnou zľavou. Zaplatíte za štyri mesiace a ďalšie dva máte ZDARMA!

kingdom, Crypto Kingdom + MCG – Ako vyzerajú najlepšie signály v Česku a na Slovensku?

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of