Craig Wright – kontroverzná postavička na krypto scéne, sa zase predviedol. Po tom, čo vyhlásil, že je skutočný Satoshi Nakamoto (a takmer nikto mu to neuveril) nedávno získal copyright na Bitcoin Whitepaper, čo vystrelilo cenu jeho coinu (Bitcoin SV) o 100%. Následné fake news o zalistovaní BSV na Burzu Binance spôsobili ďalšiu, ešte väčšiu pumpu.

FOMO efekt okolo tejto kryptomeny naberá na obrátkach a Craig sa naozaj Činí. Nedávno publikoval svoje Bitcoin Manifesto a pripojil k nemu aj 3000-slovný text, v ktorom spravil zopár zaujímavých vyjadrení.

Bitcoin pôjde na nulu!

Jedným z nich bola aj vyhrážka všetkým proponentom Bitcoinu. Pôjde na nulu! Varuje…

„Až si uvedomíte, že sa to deje, bude už neskoro. Nepríde vám žiadna notifikácia ani žiadne varovanie. Jedného dňa sa zobudíte a Bitcoin sa bude obchodovať za nula dolárov.“

Čo tým Craig Wright sleduje?

Wright pravdepodobne očakáva, že cena Bitcoinu čoskoro padne. Za posledné štyri mesiace sme zaznamenali veľký rast nie len Bitcoinu, ale aj celého trhu a to si pýta poriadnu korekciu. Craig možno očakáva, že v panike si ľudia spomenú na jeho slová a rýchlo svoje BTC vymenia za BSV.

Moja rada? Ľudia, nebláznite! Bitcoin už zažil oveľa horšie pokusy o zvrhnutie. V prvej polovici 2017 sa k tomu na vrchole ICO hypu priblížilo Ethereum a v zime 2017 sa o flippening pokúsili aj proponenti Bitcoin Cashu. Neúspešne. Šanca, že by Craig so svojou armádou haterov skutočne dokázal zvrhnúť Bitcoin a udržať ho na nule je… nulová!

Craigh žaluje falošných Satoshi Nakamotov

Craigh Wright ďalej vyhlásil, že bude poľovať na ľudí, ktorí ho ohovárajú a na ľudí ktorí o sebe tvrdia, že sú Satoshi Nakamoto. Iba tak vraj dokáže, že on je ten pravý Satoshi. Od každého bude žiadať peniaze a ospravedlnenie, v opačnom prípade falošných Satoshi Nakamotov zažaluje a všetci skončia vo väzení!

K téme: Binance CEO – „Pokračujte s týmito pi*****ami a delistujeme Bitcoin SV!“

„Ak si myslíte, že si robím srandu, ak si myslíte, že to nemyslím vážne, ak si myslíte, že neviem dokázať to, čo tvrdím, tak sa vidíme na súde.“

Čo čítať ďalej?

Spôsobí pomalá adopcia Bitcoinu záhubu tejto kryptomeny?

10
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LiboraxelllojkomartinSamuel Slavkovský Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
BTC A-dick-Ted
Guest
BTC A-dick-Ted

BOŽE !!! to je strašný KRIPL !!! doufám,že co nevidět chcípne ten jeho fucktoshi shitcoin…

Libor
Guest
Libor

Cenový kolaps BTC nastane, ale bude to vedomý riadený kolaps. Bude to vyzerať asi trochu inak ako si myslí Craig Wright, ale v podstate bude mať pravdu v tom, že niekto raz rozhodne „game is over“. Ale nebude to pri cenovej hladine 0, ale pri oveľa oveľa vyššej. A potom už len vždy dole a dole. Zblbnutí retailoví „investori“ a rôzni gambleri a chamtivci budú znova pri páde BTC naskakovať, ale už nikdy neuzavrú svoje pozície so ziskom. A nakoniec to skončí kdesi veľmi veľmi dole na povedzme 10 až 100 USD, kde veľryby odkúpia svoje predtým veľmi draho predané… Read more »

martin
Guest
martin

BTC na 100 USD? No nehnevaj sa ale toto je moč 😀 a toto tvrdit je cista fantasmagoria. Predstav si, ze si zalozis akciovu spolocnost a vybudujes z nej miliardovu firmu a dari sa jej. Niekto sa rozhodne, aby akcie prepadli na nulu? hollywoodsky film asi 🙂 .Ale ANO BTC spadne, ale az ked dosiahne svoj max a praskne bublina. Presne tak ako je to v realnom svete kapitalizmu, kedy nastavaju hospodarske/financne krizy.

Libor
Guest
Libor

Ak sa táto „investičná hra“ skončí, a ona sa raz skončí, tak BTC bude mať tzv. odpisovú cenu, teda nezaujímavú cenu. Neviem presne akú, ale určite to bude o ničom. Tak ako na začiatku svojej éry, 2 pizze za 10 000 BTC ? To asi už nie. A nestál kedysi v počiatkoch BTC 10 až 100 USD ? Tak prečo by nestál toľko aj na konci svojej éry ? 10 a ž 100 USD sa dáva bežne na charitu. Inak BTC nie je žiadna akciová spoločnosť. Je to iba elektronický podpis s verejnou adresou a privátnym kľúčom. A ten privátny… Read more »

axell
Guest
axell

Trepeš kraviny. BTC a crypto tu už ostane. Je to nová ekonomika.

Libor
Guest
Libor

Samozrejme, že BTC tu ostane. Nikto ho nespáli ani nevymaže ako počítačový záznam, podobne ako Doge coin. Hodnota BTC však bude o ničom, otázka času. BTC a Doge coin budú na tom rovnako. Navyše hovorím o hodnote jednej mince, nie o budúcnosti blockchainu. A ekonomike sa rozumieš asi ako hus pivu.

lojko
Guest
lojko

vsetko je mozne …kludne moze mat pravdu stym ze btc pojde na nulu

lojko
Guest
lojko

kludne moze mat pravdu stym BTC A

axell
Guest
axell

Craig je úplný somár aj škoda ho komentovať. A pevne verím že tento somár nie je pravý Satoshi. Tak či tak by som tomu už neveril 🙂