CoinMarketCap s novou spoluprácou
CoinMarketCap. Zdroj: Shutterstock, Ira Lichi

Ak patríte medzi fanúšikov kryptomien, ktorí sledujú vývoj, grafy a ceny na dennej báze, tak vám určite neušiel portál CoinMarketCap.

Prečítaj si tiež: Podľa Stock-to-Flow sa má BTC v novembri uzavrieť nad 98 000 $

CoinMarketCap s novým rozšírením

Portál, ktorý poskytuje rôzne informácie zo sveta kryptomien, pracuje teraz na významnom rozšírení v spolupráci s vyhľadávačom Presearch. Spolupráca poskytne približne 2,4 milióna užívateľom Presearch okamžitý prehľad a aktuálne novinky o kryptomenách vrátane cien, denných objemov, trhovej kapitalizácie, ponuky a celkový obeh.

„Funkcia bude zavedená okamžite a bude k dispozícií všade tam, kde používatelia používajú vyhľadávač Presearch.“

Okrem tejto spolupráce prichádza aj marketingová kampaň, ktorá obsahuje množstvo propagačných akcií. Posledná analýza návštevnosti portálu CoinMarketCap zaznamenala za mesiac august približne 187 miliónov návštev. To je úctyhodné číslo. Portálu určite k popularite dopomohla aj burza Binance, ktorá ho získala v apríli 2020.

Môže ťa zaujímať: Pridaj sa do komunity obchodníkov – Pozvánka na live room!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Presearch ako budúcnosť?

Ide o decentralizovaný vyhľadávač, ktorý bol spustený v roku 2020. Výhodou tohto vyhľadávača je, že svojim užívateľom poskytuje za používanie token PRE.

„Myslíme si, že načasovanie pre Presearch nemôže byť lepšie vzhľadom na rastúci odpor voči technologickým titánom, ako sú Google, Facebook a Amazon.“

Pred nedávnom spoločnosť zaznamenala výrazný úspech. Google uviedla Presearch ako predvolený prehliadač pre všetky nové zariadenia so systémom Android na Európskom trhu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre