Burza FTX a ich token FTT
Burza FTX a ich token FTT. Zdroj: Shutterstock, karnoff

Burza FTX aktuálne patrí do skupiny najrýchlejšie sa rozrastajúcich spoločností aj vďaka neustálemu prílevu nových spoluprác. Posledným významným krokom bolo oznámenie spolupráce s LedgerX. Aj vďaka tomu sa token FTT dokázal vyšplhať na nové historické maximum.

Môže ťa zaujímať: Črtá sa veľká spolupráca Solana a Cardano? Hoskinson prejavil záujem

Burza FTX si razí cestu dopredu

Čo dokáže najlepšie prilákať investorov? Určite je to snaha o prijatie do reálneho sveta. To je to, o čo sa snaží zrejme každý svetový projekt. Mediálny boom a nové spolupráce boli hlavným spúšťačom pre burzu FTX. Ide o platformu na obchodovanie s krypto derivátmi.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Podľa údajov na portáli TradingView bola cena FTX 31. augusta na úrovni 50 USD. Následne bola cena vystrelená až o 42 % na nové historické maximum 66,50 USD.

FTT/BUSD
FTT/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Čo bolo za tak masívnym rastom? Oznámenie burzy FTX o začiatku spolupráce s LedgerX.

Čo prinesie táto spolupráca? Burza FTX bude môcť ponúkať regulované obchodovanie s krypto derivátmi a opciami na americkom trhu.

Ako už bolo spomenuté, burza FTX aktuálne patrí k najaktívnejším projektom. A aby toho nebolo málo, pred nedávnom oznámila vstup do sektora NFT. Čoskoro by mala byť zakótovaná herná metaverzia Star Atlas. Ide o veľmi očakávaný projekt, ktorý by mal zachytiť prudko rastúci sektor NFT.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.