Burza eToro prichádza so zaujímavou novinkou
Burza eToro prichádza so zaujímavou novinkou. Zdroj: Shutterstock, Sulastri Sulastri

Populárna burza eToro prichádza so zaujímavou novinkou. V čase rastúcej popularity metaverza zavádza pre svojich klientov inteligentné portfóliá.

eToro a metaverzum

Rastúci záujem o metaverzum prinútil mnoho spoločností, aby odštartovali projekty spojené s týmto sektorom.

Burza eToro predstavuje nové inteligentné portfólio s názvom MetaverseLife, do ktorého budú spadať akcie aj kryptomeny. Podľa vyjadrení spoločnosti chcú klientom priniesť rôznorodú škálu investícií pre dlhodobú expozíciu.

Prečítaj si tiež: Dosiahne Bitcoin konečne hodnotu 100 000 USD a aký bude rok 2022 pre kryptomeny?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Aktuálne spadajú do portfólia tohto projektu spoločnosti založené na Meta Platforms. Ide o novú materskú spoločnosť, ktorá stojí za Facebookom, Robloxom a ďalšími metaverzovými projektmi založenými na blockchaine Decentraland, The Sandbox a Enjin.

Vedúci investičných portfólií spoločnosti eToro Dani Brinker:

„Pri hodnotení investičných príležitostí rozvíjajúcich sa odvetví je kľúčová diverzifikácia, pretože nie každý zúčastnený bude víťazom. Zahrnutím vybraných aktív do portfólia robíme ťažkú prácu a umožňujeme našim zákazníkom získať expozíciu voči metaverzu a rozložiť riziko medzi rôzne aktíva.“

Agentúra Bloomberg očakáva, že sa sektor metaverza do roku 2024 môže stať trhom, ktorý disponuje až 800 miliardami dolárov.

Riaditeľ oddelenia globálnych kryptografických riešení v spoločnosti eToro Tomer Niv:

„V súčasnosti sa v spoločnosti eToro nachádza viac ako 100 nových aktív. Sme nadšení príležitosťami, ktoré metaverzum ponúka.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre