stol obed

A pokračujeme aj druhým dnešným článkom o Justinovi Sunovi a jeho obede s Warrenom Buffettom. Aj napriek tomu, že sa to na prvý pohľad nemusí zdať, tak ide o pomerne podstatnú novinku. Iba pár hodín po oficiálnom vyhlásení o výhre obedu s Warrenom Buffettom Justin Sun zverejnil viac detailov o tom, ako by celý obed mal prebiehať, čo by sa malo diať a hlavne koho chce k obedu prizvať.

Pokus o ovplyvnenie Warrena Buffetta?

Aj tak by sme to mohli nazvať. Ale možno to je len dobre. Justin Sun niekoľkokrát povedal, že verí v to, čo Warren Buffett robí. Verí v jeho investovanie a postoj k dlhodobej stratégii. Nepochybne ho vníma ako odborníka vo finančnom sektore. Avšak postoj Warrena Buffetta ku kryptomenám je viac ako negatívny. To bude chcieť Justin Sun zmeniť.

Ako sme už ráno avizovali, na obed si môže zobrať Justin Sun ďalších 7 priateľov, známych alebo kolegov. A to chce využiť. Povedal, že k obedu má plán pozvať najväčších odborníkov z celého sektora. Chce tak ukázať nielen Warrenovi Buffettovi, ale aj ostatným tradičným investorom, aký potenciál majú kryptomeny, ale aj blockchain a FinTech samotný. O to sa bude určite Justin Sun pokúšať.

Bude to mať však naozaj veľmi ťažké. Warren Buffett má totižto naozaj veľa predsudkov o kryptomenách. Práve preto bude úloha Justina Suna veľmi zložitá. Avšak už iba jeho vyjadrenie, že sa chystá prizvať ku obedu odborníkov naznačuje, že ciele Justina Suna sú naozaj smelé. Rovnako však naznačuje, že nebude chcieť konať iba sebecky (snáď), ale že by mohol ospevovať celý sektor.

Záver

Všetci budeme tento obed určite podrobne sledovať. Očakávať, že tradiční investori hneď nalejú milióny (až miliardy) do kryptomien by bol určite nezmysel. Avšak, už len prinútiť ich vypočuť si o kryptomenách viac a možno zmeniť ich názor by na začiatok úplne stačilo. Aby nevnímali Bitcoin a kryptomeny ako „otravu na potkany“, obrovský podvod alebo Ponzi schému. Hlavne všetci veríme, že Justin Sun nebude iba drístať o TRONe, lebo stále platí, že patrí medzi najznámejších shillerov v tomto sektore.

Čo čítať ďalej?

Tronbet.io – oficiálne kasíno a skvelé odreagovanie pre fanúšikov TRON-u

Zdroj:
english.chaindd.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance