bitcoin king

Brian Kelly, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti BKCM LLC, verí, že dni, kedy bol Bitcoin degradovaný na pozadí finančného trhu, skončili. Kryptomena číslo jedna znova ožila a ďalej už nemôže byť ignorovaná.

Bitcoin je seriózny projekt

Na výročnej Monetary Policy Conference, ktorú usporiadal Hoover Institute, Kelly uviedol, že Bitcoin je “seriózny trh.” Povedal, že v predchádzajúcich rokoch sa diskusia o kryptomenách len zriedkakedy vyskytovala na hlavných finančných konferenciách. Napriek tomu sa kryptomena číslo jedna stala opakovanou témou pri týchto príležitostiach.

Podľa Kellyho, trh s virtuálnymi menami už nie je trhom, na ktorom žijú iba zarytí “kryptoveriaci.” Zvyčajný finančný trh sa začína o Bitcoin vážne zaujímať. To znamená, že celkovo sa kryptotrh už len ťažko ignoruje. Kelly tiež uviedol, že s celkovou kapitalizáciou vo výške 460 miliárd dolárov bola zvýšená pozornosť odôvodnená.

O Bitcoin majú záujem už aj regulované inštitúcie ako NASDAQ:

NASDAQ zvažuje založenie vlastnej kryptoburzy

Goldman Sachs zvyšuje kredit Bitcoinu

Generálny riaditeľ BKCM tiež identifikoval nedávne kroky, ktoré uskutočnila spoločnosť Goldman Sachs na trhu s Bitcoinom. Slávna banka z Wall Street nedávno oznámila, že čoskoro začne obchodovať s Bitcoinom a Bitcoin futures. Navrhovaný plán prinúti banku, prvú firmu z Wall Street, aby sa podieľala na obchodovaní s kryptomenami. Dá sa teda očakávať, že ju budú nasledovať i ďalšie spoločnosti.

Legitímnosť zohráva dôležitú úlohu pri vytváraní triedy aktív ako životaschopného investičného nástroja. Výkonná riaditeľka spoločnosti Goldman Sachs Rana Yared nedávno vyhlásila, že “Bitcoin nie je podvodom”.

Vias sa dozviete v našom článku Goldman Sachs začne obchodovať s Bitcoin futures

Také pozitívne správy od vedúcich hráčov v tomto odvetví slúžia na zvýšenie kreditu Bitcoinu v očiach veľkých investorov. Nedávno sa objavili správy o čínskom investorovi, ktorý na začiatku roku 2018, počas medvedieho trendu kúpil 10 000 Bitcoinov.

Transparentné regulácie zabezpečujú dôveru investorov

V súčasnosti panuje konsenzus, že kryptomena číslo jedna je väčšinou bez akýchkoľvek regulačných problémov. Kelly uviedol, že regulačná transparentnosť týkajúca sa Bitcoinu prispieva k zvýšeniu jeho ceny. Existujú správy, že SEC sa pozerá na niektoré altcoiny, aby zistil, či sú to cenné papiere, alebo nie. Pokiaľ ide o Bitcoin, Kelly verí, že ide o menu, pričom tento názor zdieľajú mnohí účastníci konferencie.

Tip redakcie: Bitcoin má na dosah 10 000 $ – kam až môže vystúpať?

V súčasnej dobe je Bitcoin hmatateľný. Krypto je už štvrtý týždeň na vzostupe. S odkazom na Blockchain Week Summit, ktorý začne o pár dní v New Yorku, Kelly očakáva, že cena Bitcoinu sa ešte zvýši. Charlie Shrem, zakladateľ Bitcoin Foundation, nedávno uviedol, že máj bude doba, kedy sa bude Bitcoin naposledy obchodovať pod 10 000 dolárov.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanále.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Zdroj: http://bitcoinist.com/

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Libor

Kupovať BTC pre malých individuálnych investorov nad 10 000 USD je o “držku”. To už radšej sa dať na jeho ťaženie..