Rast kryptomeny shiba inu
Rast kryptomeny shiba inu. Zdroj: shutterstock.com/Bigc Studio/Dennis Diatel

Patríte k držiteľom kryptomeny shiba inu? Podľa očakávaní by sa záujem o tento meme projekt nemal zastaviť, čomu nasvedčuje nie len technická analýza, ale aj blížiace sa fundamentálne udalosti. Portál Daily Hodl citoval známeho stratéga a člena komunity tejto psej kryptomeny, podľa ktorého nás čaká masívny rast.

Shiba Inu bude pokračovať v býčom nasadení

Analytik so pseudonym Pentoshi zverejnil na svojom twitterovom účte technickú analýzu kryptomeny shiba inu. Tá predpovedá pokračovanie rastu. Rast by mal byť potvrdený aj nadchádzajúcimi udalosťami, ktoré by mali výrazne zvýšiť záujem o túto kryptomenu.

Cenový vývoj kryptomeny shiba inu vyzerá veľmi sľubne. Rast by mohol pokračovať aj na základe blížiacej sa udalosti spustenia ekosystému Shibarium. Hype sa v najbližších týždňoch určite zvýši,“ predpovedá Pentoshi.

V čase písania tohto článku sa kryptomena shib obchodovala na úrovni 0,00001412 dolárov. Od začiatku roka 2023 dosiahol SHIB zisk viac ako 81 %, vďaka čomu patrí k najvýkonnejším projektom na trhu.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Hlavným katalyzátorom rastu je dlho očakávané spustenie ekosystému Shibarium. Dátum vydania zatiaľ stále nie je známy, keďže ho predstavitelia projektu taja. Zrejme ide o stratégiu a moment prekvapenia, ktorý by mal ešte znásobiť rast projektu.

Podľa portálu Crypto News je pozitívnym faktorom rastu aj miera spaľovania. Vďaka nej bolo z aktívnych peňaženiek držiteľov SHIB odstránených už viac ako 502 % mincí, čo dokazuje úspešnosť spaľovacích mechanizmov.

Tým, že sa znižuje celková ponuka kryptomeny, vytvára to dokonalý tlak na čoraz väčší dopyt, čo vo finále vedie k rastu ceny. Predstavitelia tak veľmi úspešne skombinovali spustenie ekosystému Shibarium spoločne s pokračovaním spaľovania.

V prípade úspešného spustenia spomenutého ekosystému budú mať používatelia možnosť vytvárať decentralizované aplikácie s minimálnymi transakčnými poplatkami a výrazne lepšou škálovateľnosťou.

Ak patríte k fanúšikom tejto kryptomeny, spustenie projektu Shibarium by vám nemalo ujsť. Využiteľnosť kryptomeny shiba inu by mala výrazne vzrásť, čo značí svetlú budúcnosť. Aj keď môže ísť o kľúčový bod v celej histórii tohto projektu, vsádzať svoje prostriedky na meme coiny je aj naďalej veľkým rizikom. Hype okolo tohto projektu sa v minulosti viac krát vymkol spod kontroly, čo negatívne ovplyvnilo nejedného investora.

Čítaj ďalej: Kryptomeny ťa lákajú, no vďaka týmto chybám prichádzaš o peniaze – Môžeš to jednoducho zmeniť