Bittrex - Noví zákazníci sa mohli registrovať iba hodinu.
Bittrex - Noví zákazníci sa mohli registrovať iba hodinu. Zdroj: shutterstock.com/Grey82

Určite ste na prelome posledných dvoch rokov zaregistrovali, že Bittrex a viaceré  ďalšie kryptoburzy, ako napr. Bitfinex, Binance, obmedzili registrovanie nových zákazníkov. Spôsobil to masívny nárast požiadaviek na registráciu od nových používateľov. V tom čase sa sústreďovali na vybavovanie požiadaviek existujúcich zákazníkov. Postupom času sa situácia upokojila a burzy sa postupne vracajú do normálneho režimu.

Aktualizácia

Registrácie boli spustené iba hodinu, následne boli pre veľký nápor opäť pozastavené. Bittrex oznámil na Twitteri, že tím pracuje na opätovnom spustení čo najskôr.

O tejto problematike sa viac dozviete v našom článku Binance, Bitfinex a Bittrex STOPLY nováčky, na jak dlouho?

Bittrex prijíma nové registrácie

Spoločnosť včera oznámila, že noví používatelia sa môžu zaregistrovať prostredníctvom internetovej stránky. Registrácie boli pozastavené v decembri minulého roka, kvôli obrovskému záujmu a preťaženým kapacitám. Noví žiadatelia o registráciu boli zapísaní do zoznamu čakajúcich.

Zároveň Bittrex ohlasuje vylepšenú webovú stránku so zvýšenou bezpečnosťou.

Generálny riaditeľ spoločnosti Bittrex Bill Shihara povedal, že zodpovednosťou spoločnosti je poskytnúť zákazníkom spoľahlivú platformu a vynikajúce služby.

Ďalej dodal:

“Po usilovnej práci na zdokonalení našej infraštruktúry a modernizácii našich webových stránok s potešením oznamujeme, že registrácia nových používateľov bola dnes obnovená.” 

V tejto súvislosti spoločnosť poznamenala, že rozšírila svoj tím o bývalých zamestnancov spoločnosti Amazon, ako aj o bývalých členov amerického ministerstva spravodlivosti a vnútornej bezpečnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Najziskovejšie kryptomeny roku 2018

Kritériá pre listing

Tento krok nastáva dva mesiace po tom, ako Bittrex uverejnil kritériá pre listing tokenov. Bill Shihara, šéf spoločnosti Bittrex, uviedol, že predtým ako je token alebo coin zalistovaný, spoločnosť skúma, či je inovatívny, preveruje tiež tím, ktorý ho vyvinul a v neposlednom rade dodržiavanie právnych predpisov platných v USA.

Kritériá pre vyradenie tokenov

Spoločnosť tiež stanovila pravidlá pre vyradenie tokenov. Ak trh alebo žetón spĺňa kritériá na vyradenie (napríklad porušuje regulačné pravidlá USA),  Bittrex vyberie zvyčajne druhý piatok po tom, čo bude rozhodnutie zverejnené, ako skutočný dátum na odstránenie tokenu z jeho platformy. To poskytne investorom čas na odobratie svojich podielov v tomto tokene. Potom, čo je žetón skutočne odstránený, používatelia budú mať ďalšie dva týždne na odobratie svojho tokenu.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie i na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
https://www.coindesk.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance