BitLink – Čo všetko nájdete na našom YouTube kanále?

0

Ak sledujete Kryptomagazin, určite ste postrehli, že sme nedávno vytvorili nový YouTube kanál zameraný prevažne na kryptomeny. Dali sme mu meno BitLink a naším cieľom je poskytovať na ňom kvalitné a pravidelné spravodajstvo.

Väčšinu obsahu na BitLinku tvoria streamy. Vysielame pravidelne 4x týždenne a prázdne dni sa snažíme vyplniť ďalšími zaujímavými videami. Najviac sa zatiaľ uchytila naša show o obchodovaní.

LIVE Trading 2.0

Sledovať môžete každý pondelok a štvrtok o 16:00. Na LIVE Tradingu je vždy moderátor a profi obchodník. Ak sa zúčastnite streamu, radi vám na vyžiadanie povieme názor na coin, ktorý vás najviac zaujíma.

  • Pondelok 16:00
  • Štvrtok 16:00

Posledná časť LIVE Tradingu sa zatiaľ teší veľkej popularite:

Pokec o kryptomenách

Jeden krát do týždňa vždy robíme pokec o kryptomenách. Vyberáme si náročné témy ktoré následne rozoberáme do hĺbky.

  • Streda 17:00

Naposledy sme sa bavili o tom, či má Bitcoin potenciál zmeniť svet, spraviť revolúciu vo finančníctve a či raz bude prijímaný v obchodoch na celej Zemi:

Ďalšie videá

Samozrejme, prispievame aj ďalšími videami. V sobotu väčšinou zverejňujeme prehľad trhu, prípadne video o obchodovaní.

V túto nedeľu sa tiež môžete tešiť na prvý diel nedeľného streamu, v ktorom sa vždy pozrieme, čo zaujímavé sa za posledný týždeň stalo vo svete.

Do BitLinku dávame veľa a sme radi, že náš YouTube kanál je úspešný. Iba za prvé tri týždne sme nazbierali 230 odberateľov. Budeme radi, ak sa k nim pridáte. Prihláste sa na odber BitLinku a nenechajte si ujsť naše spravodajstvo.

BitLink subscribe button click youtube

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre